ŽSK Třemošnice - Spartak Slatiňany - 12 : 0 (5:0)
Branky: 5x Tadeáš Oswald, 2 x Tomáš Benda, 2x Vašek Zadina, Vašek Michálek,...
SKP Slovan Moravská Třebová - ŽSK Třemošnice - 2 : 1 (0:0)
Branky : 60. Novák Tomáš (pen.), 67. Havlíček Marek - ...
ŽSK Třemošnice - FK Přelouč - 5 : 0 (2:0)
Branky: Michal Smutný, Tadeáš Oswald, Tomáš Benda, Vojta Valčík, Radim...
V neděli 9.9. jsme odstarovali podzimní část krajské soutěže starších přípravek v Přelouči. Mimo domácích jsme se...
Dospělí : SKP Slovan Moravská Třebová - ŽSK Třemošnice
Mistrovské utkání 5. kolo - Tlapnet krajský přebor Pce.
Začátek...
Příprava starších žáků
Přípravu na sezónu 2018 / 2019 jsme zahájili v úterý 31.7.
Kádr pro novou sezónu tvoří Filip...
ŽSK Třemošnice - Sokol Dolní Újezd - 2 : 0 (1:0)
Branky : 27. Fejl Dominik, 78. Brom...
Dospělí : ŽSK Třemošnice - Sokol Dolní Újezd
Mistrovské utkání 4. kolo - Tlapnet krajský přebor Pce.
Začátek...
ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Staré Hradiště - 7 : 1 (2:0)
Branky : 17. M. Jelínek, 41. Čárný, 60. F. Jelínek, 55., 84., 89., 90. D....
TJ Sokol Moravany - ŽSK Třemošnice - 3 : 0 (0:0)
Branky : 21. a 76. Beran, 27. Hynek
Po třech...
ŽSK Třemošnice - SK Pardubičky B - 4 : 3 (2:0)
Branky : 11. Klein, 44. a 61. Šmídl, 48. Jelínek - 63. Pavlíček, 72. Žák, 81....
Dospělí : Sokol Moravany - ŽSK Třemošnice
Mistrovské utkání 3. kolo - Tlapnet krajský přebor Pce.
Začátek...
ŽSK Třemonice - Újezd nad Lesy U 17 - 1 : 5
V generálce dorost nenavázal na solidní výkon z prvního přípravného...
ŽSK Třemošnice - FK Jiskra Heřmanův Městec - 0 : 1 (0:0)
Branky : 53. Dvořáček
Souboj Třemošnice s...
Dospělí : ŽSK Třemošnice - FK Jiskra Heřmanův Městec
Mistrovské utkání 2. kolo - Tlapnet krajský přebor Pce.
Začátek...
ŽSK Třemošnice - Ždírec nad Doubravou - 5 : 3
Příprava resp. tréninkové jednotky pro dorost sice začaly již před...
ŽSK Třemošnice - FK Česká Třebová - 2 : 5 (1:1)
Branky : 17. Hejcman, 60. Forman Tomáš - 27., 78. a 83. Novotný, 65....
Dospělí : ŽSK Třemošnice - FK Česká Třebová
Mistrovské utkání 1. kolo - Tlapnet krajský přebor Pce.
Začátek...
TJ Sokol Rosice nad Labem - ŽSK Třemošnice - 1 : 0 (0:0)
Branky : 54. Lejsek
Prohra v druhém kole poháru...
Dospělí : TJ Sokol Rosice nad Labem - ŽSK Třemošnice
2. kolo Poháru hejtmana Pardubického kraje.
Začátek utkání :...
ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Moravany - 2 : 0 (1:0)
Branky : 35 Forman Tomáš , 59 Šťastný Radek
Výhra v prvním kole...
Příprava mužstva dospělých.
Pozvánka na zahájení letní přípravy dospělých. První trénink mužstva dospělých ŽSK Třemošnice se...
Los mužstev ŽSK Třemošnice - naleznete ZDE
(zatím bez starší a mladší přípravky - bude doplněn)
|
|
Choceň - ŽSK - 1:1 |
|
|
|
ŽSK - Prosetín |
.
|
|||
1. | FC Libiany | 49 | |
2. |
Česká Třebová
|
48 | |
3. |
Horní Ředice
|
47 | |
4. |
FO Lanškroun
|
47 | |
5. |
TJ Svitavy
|
47 | |
6. |
SK Vysoké Mýto B
|
39 | |
7. |
Lázně Bohdaneč
|
36 | |
8. |
Jiskra Litomyšl
|
35 | |
9. |
Spartak Choceň
|
32 | |
10. |
SK Holice
|
28 | |
11. |
SK Pardubičky
|
26 | |
12. |
Heřmanův Městec
|
25 | |
13. | SK Sokol Prosetín | 22 | |
14. |
FK Přelouč
|
18 | |
15. |
ŽSK Třemošnice
|
13 | |
16. |
Sokol Moravany
|
8 |
|
|
ŽSK - P. Pardubice - 9:0 hřiště Třemošnice |
|
|
|
ŽSK - Býšť |
|
|||
1. | Opatovice n. L. | 51 | |
2. |
Stolany/H. Týnec
|
45 | |
3. | FK Baník Chvaletice | 43 | |
4. |
Sokol Mnětice
|
43 | |
5. |
ŽSK Třemošnice
|
40 | |
6. | TJ Slavoj Choltice | 26 | |
7. |
Chroustovice/Vraclav
|
23 | |
8. | SK Býšť | 22 | |
9. |
SK Svratka
|
22 | |
10. | Mikulovice | 21 | |
11. | Rváčov/H. Bradlo | 20 | |
12. | Nasavrky/Orel | 13 | |
13. | PARAMO Pardubice | 12 | |
14. | Roveň/Holice B | 12 | |
15. | SK Dřenice | 5 |
|
|
ŽSK - Pardubičky - 0:13 |
|
|
|
H. Městec/Rozhovice - ŽSK |
|
|||
1. | SK Pardubičky | 32 | |
2. | Lázně Bohdaneč | 31 | |
3. | Prosetín/Proseč | 28 | |
4. |
SK Nemošice
|
24 | |
5. |
H. Městec/Rozhovice
|
23 | |
6. |
Spartak Slatiňany
|
21 | |
7. |
FK Přelouč
|
15 | |
8. |
SK Holice
|
9 | |
9. | FC Hlinsko | 7 | |
10. | ŽSK Třemošnice | 1 |
|
|
ŽSK - Pardubičky - 1:4 |
|
|
|
H. Městec/Rozhovice - ŽSK |
|
|||
1. | FC Hlinsko | 33 | |
2. |
Lázně Bohdaneč
|
31 | |
3. |
SK Nemošice
|
24 | |
4. |
SK Pardubičky
|
21 | |
5. |
FK Přelouč
|
20 | |
6. |
Spartak Slatiňany
|
18 | |
7. | H. Městec/Rozhovice | 16 | |
8. | SK Holice | 14 | |
9. | Prosetín/Holetín | 7 | |
10. | ŽSK Třemošnice | 3 |