1. třída dorostu (3. kolo) - výhra na SK Pardubičky B.

25.08.2018 15:37

ŽSK Třemošnice - SK Pardubičky B - 4 : 3 (2:0)
Branky : 11. Klein, 44. a 61. Šmídl, 48. Jelínek - 63. Pavlíček, 72. Žák, 81. Kubista

První mistrovský zápas sehrál dorost na domácím pažitu s rezervou
Pardubiček. Bohužel jsme se sešli pouze v jedenácti i s žákem Tadeášem Oswaldem, ale o to více se kluci kousli a odehráli skvělý mač. Skore otevřel dorážkou Klein, když předtím Šmídl neproměnil pokutový kop (na který byl určen Tomíška!) za podražení důrazného Čarného... Herně jsme sice byli lepší, ale soupeř byl asi nebezpečnější. Několikrát jim šance zneškodnil dobře chytající Mrázek nebo mladí hráči Pardubiček zakončovali příliš zbrkle a tak těsně před přestávkou Šmídl upravil na 2:0.

Hned po přestávce přidal další branku Jelínek 3:0 a když po hodině hry po pěkné individuální akci upravil na 4:0 opět Šmídl, vypadalo to velice zajímavě. Pak ale hosté zabrali, dali první branku, z jasné penalty další a v 81. minutě dokonce kontaktní. I přes veškerou snahu se jim však vyrovnat nepodařilo a naši hoši zápas nakonec dovedli do vítězného konce 4:3. Za bojovnost a větší fotbalovost jsme si výhru zasloužili, ale poslední půlhodinku jsme příliš nezvládli. Zbytečná nervozita po obdržené brance ústila v nepřesnost a málem bychom o první body zbytečně přišli. Každopádně velká pochvala bez rozdílu pro všechny a jedeme dál...

Po úterním tréninku nás čeká vložené kolo, kdy ve středu 29.8. v 17:00 doma přivítáme Staré Hradiště.

Sestava : Mrázek - Skokan Lukáš, Tomíška, Míšek, Pavlík - Pospíšil, Šmídl, Jelínek, Klein - Čarný, Oswald Tadeáš