Mužstvo dospělých hraje Krajský přebor (Pardubický kraj)

Sezona 2017 / 2018

Realizační tým :

Cirkl Leoš 
- trenér
Pikal Lukáš - vedoucí mužstva

 

Los Tlapnet Krajský přebor dospělí / jaro 2018 :
 

Kolo Datum - čas Domácí Hosté Výsledek
 17.  so 17. 3. - 10.15 h.  MFK Chrudim B  ŽSK Třemošnice  4:0 (0:0)
 19.  so  31. 3. - 16 h.    FK AGRIA Choceň  ŽSK Třemošnice  2:1 (0:0)
   Branky : Hejcman Michal
 20.  so   7. 4. - 16 h.   ŽSK Třemošnice  Slovan Moravská Třebová  0:1 np
 21.  ne 15. 4. - 16.30 h.    TJ Svitavy  ŽSK Třemošnice  2:0 (1:0)
 22.  so 21. 4.  - 16.30 h.  ŽSK Třemošnice  FO Lanškroun 1:2 np
    Branky : Šebek Jiří
 23.  so 28. 4. -  16.30 h.   SK Spartak Slatiňany  ŽSK Třemošnice 1:0 np
 24.  ne   6. 5. - 17 h.  ŽSK Třemošnice  TJ Jiskra Litomyšl 2:3 (2:1)
   Branky : Šebek Jiří, Hejcman Michal
 16.  ut   8. 5. - 17 h.  ŽSK Třemošnice  FC Hlinsko 2:1 np
   Branky : Šebek Jiří
 25.  so  12. 5. - 10.15 h.  SK Holice  ŽSK Třemošnice 0:6 (0:3)
   Branky : Fejl Dominik 2, Šebek, Hejcman, O. Vančura, Lipenský 
 26.  so  19. 5. - 17 h.   ŽSK Třemošnice  1. FC Žamberk 4:0 (3:0)
   Branky : Šebek Jiří 2, Vančura Ondřej, vlastní
 18.  st 23. 5. - 17 h. ŽSK Třemošnice  FK Jiskra Heřmanův Městec   
 27.  so  26. 5. - 17 h.   FK Česká Třebová  ŽSK Třemošnice  
 28.  so    2. 6. - 17 h.   ŽSK Třemošnice  SK Polička  
 29.  so   9. 6. - 17 h.  Sokol Dobříkov  ŽSK Třemonice  
 30.  ne   17. 6. - 17 h.  ŽSK Třemošnice Sokol Moravany  



Los Tlapnet Krajský přebor dospělí / podzim 2017 :

 

Kolo Datum - čas Domácí Hosté Výsledek
 1.  ne 13. 8. - 17 h.   FC Hlinsko   ŽSK Třemošnice 3:2 (1:1)
   Branky : Vančura Jan, Mocanu Liviu
 2.  so 19. 8. - 17 h.  ŽSK Třemošnice   MFK Chrudim B  0:3 (0:1)
 3.  ne 27. 8. - 17 h.   FK Jiskra Heřmanův Městec   ŽSK Třemošnice  2:1 (np)
   Branky : Mocanu Liviu
 4.  ne   3. 9. - 17 h.    ŽSK Třemošnice  FK AGRIA Choceň  1:2 (0:0)
   Branky : Šindelář Petr
 5.  so   9. 9. - 17 h.   SKP Slovan Moravská Třebová  ŽSK Třemošnice  1:2 (np)
   Branky : Šindelář Petr
 6.  ne 17. 9. - 16 h.    ŽSK Třemošnice  TJ Svitavy  3:1 (1:0)
   Branky : Fejl Dominik 2, Forman David
 7.  ne 24. 9. - 16 h.  FO Lanškroun ŽSK Třemošnice 1:0 (0:0)
 8.  so 30. 9. - 15.30 h.   ŽSK Třemošnice  Spartak Slatiňany 1:3 (0:2)
   Branky : Forman David
 9.  so  7. 10. - 15.30 h.  Jiskra Litomyšl  ŽSK Třemošnice  1:2 (np)
   Branky : Culek Ondřej
 10.  so  14. 10. - 15 h.  ŽSK Třemošnice  SK Holice  2:3 (np)
   Branky : Hejcman Michal, Vančura Jan
 11.  so  21. 10. - 15 h.   1. FC Žamberk   ŽSK Třemošnice  2:1 (2:1)
   Branky : Šindelář Petr
 13.  so   4. 11. - 13.30 h.   SK Polička  ŽSK Třemonice 3:2 (1:1)
    Branky : Hejcman Michal, Šebek Jiří
 14.  ne   12. 11. - 13.30 h.  ŽSK Třemošnice  Sokol Dobříkov 3:2 (2:2)
   Branky : Hejcman Michal, Šibdelář Petr, Šebek Jiří
 15.  so   18. 11. - 13 h.  Sokol Moravany  ŽSK Třemošnice 0:3 (0:1)
   Branky : Šindelář Petr, Hejcman Michal, Šebek Jiří
12. so  25. 11. - 13 h. ŽSK Třemošnice  FK Česká Třebová 2:0 (2:0)
  Branky : Šebek Jiří, Vančura Ondřej