Mužstvo dospělých hraje Krajský přebor (Pardubický kraj)

Sezona 2018 / 2019

Realizační tým :

Turek Jiří 
- trenér
Pikal Lukáš - vedoucí mužstva /mob. 606 352 672


Los Tlapnet Krajský přebor dospělých / jaro 2019 :
 

Dospělí - TLAPNET krajský přebor / jaro 2019
 
 
Kolo Datum - čas Domácí Hosté Výsledek
 16.  so    9. 3. - 14 h.  FK Česká Třebová  ŽSK Třemošnice 3:2 (1:1)
   Branky : Král Michal 2  
 17.  ne  17. 3. - 14.30 h.    Heřmanův Městec  ŽSK Třemošnice 2:1 (1:1)
   Branky : Hejcman Michal
 18.  so  23. 3. - 14.30 h.   ŽSK Třemošnice  TJ Sokol Moravany  1:2 (np)
   Branky : Hejcman Michal
 19.  ne  31. 3. - 16 h.    Sokol Dolní Újezd  ŽSK Třemošnice  1:3 (0:2)
   Branky : Hejcman Michal 2, Král Michal
 20.  so   6. 4.  - 16 h.  ŽSK Třemošnice Slovan Moravská Třebová 1:3 (1:2)
    Branky : Šindelář Miroslav
 21.  so 13. 4. - 16.30 h.   SK Holice  ŽSK Třemošnice 3:1 (2:0)
   Branky : vlastní 
 22.  so 20. 4. - 16.30 h.  ŽSK Třemošnice  MFK Chrudim B 2:3 (np)
   Branky : Mejtský Tomáš, Hejcman Michal
 23. so 27. 4. - 16.30 h.  ŽSK Třemošnice  Jiskra Litomyšl 3:2 (np)
   Branky : Šindelář Petr, Král Michal
 24.  ne  5. 5. - 17 h.  TJ Luže  ŽSK Třemošnice 2:0 (0:0)
 25.  so  11. 5. - 17 h.   ŽSK Třemošnice  FK Agria Choceň 0:2 (0:0)
 26.  so  18. 5. - 17 h.  FK Letohrad  ŽSK Třemošnice 7:2 (4:1)
   Branky : Forman David, vlastní
 27.  so  25. 5. - 17 h.   ŽSK Třemošnice  FC Hlinsko 0:5 (0:2)
 28.  ne    2. 6. - 17 h.   TJ Svitavy  ŽSK Třemošnice 3:2 (np)
    Branky : Forman David 2
 29.  so   8. 6. - 17 h.  ŽSK Třemošnice  1.FC Žamberk 4:1 (3:0)
   Branky : Šindelář Petr 2, Šindelář Miroslav, Pieiesh
 30.  so 15. 6. - 17 h.  FO Lanškroun ŽSK Třemošnice 6:2 (2:1)
   Branky : Král, Šindelář Petr


.



Los Tlapnet Krajský přebor dospělých / podzim 2018 :
 

Kolo Datum - čas Domácí Hosté Výsledek
 1.  so  11. 8. - 17 h.  ŽSK Třemošnice  FK Česká Třebová  2:5 (1:1)
   Branky : Hejcman Michal, Forman Tomáš
 2.  so  18. 8. - 17 h.    ŽSK Třemošnice  Heřmanův Městec 0:1 (0:0)
 3.  ne  26. 8. - 17 h.   TJ Sokol Moravany  ŽSK Třemošnice  3:0 (2:0)
 4.  so   1. 9. - 17 h.    ŽSK Třemošnice  Sokol Dolní Újezd  2:0 (1:0)
    Branky : Fejl Dominik, Brom Marek
 5.  so   8. 9.  - 17 h.  Slovan Moravská Třebová  ŽSK Třemošnice 2:1 (0:0)
    Branky : Fejl Dominik
 6.  so 15. 9. -  16.30 h.   ŽSK Třemošnice  SK Holice 3:2 (np)
    Branky : Forman Tomáš, Fejl Dominik
 7.  so 22. 9. - 10.15 h.  MFK Chrudim B  ŽSK Třemošnic 5:1 (4:0)
   Branky : Král Michal
 8. so 29. 9. - 15.30 h.  Jiskra Litomyšl  ŽSK Třemošnice 3:1 (1:1)
   Branky : Král Michal (pen)
 9.  ne 7. 10. - 15.30 h.  ŽSK Třemošnice  TJ Luže 0:2 (0:0)
 10.  so  13. 10. - 15 h.   FK Agria Choceň  ŽSK Třemošnice 1:2 (0:0)
   Branky : Brom Marek, Forman Tomáš
 11.  so 20. 10. - 15 h.  ŽSK Třemošnice  FK Letohrad 1:2 (np)
   Branky : Král Michal
 12.  ne 28. 10. - 14 h.   FC Hlinsko  ŽSK Třemošnice  
 13.  so   3. 11. - 13.30 h.   ŽSK Třemošnice  TJ Svitavy  
 14.  so  10. 11. - 13.30 h.  1. FC Žamberk  ŽSK Třemonice  
 15.  so 17. 11. - 13 h.  ŽSK Třemošnice Sokol Dolní Újezd  

.

Tabulka KP dospělých
(po 30. kole - konečná)
1.
FO Lanškroun
70
2.
FK Letohrad
61
3.
FC Hlinsko
58
4.
Moravská Třebová
57
5.
Jiskra Litomyšl
57
6.
TJ Svitavy
56
7.
MFK Chrudim B
47
8.
Heřmanův Městec
47
9.
FK Česká Třenbová
44
10.
TJ Luže
43
11.
Sokol Moravany
41
12.
SK Holice
39
13. FK Agria Choceň     35
14.
ŽSK Třemošnice
26
15.
Dolní Újezd
22
16.
1. FC Žamberk
17

 

Tabulka střelců mužstva
po 30. kole
 Král Michal 9
 Hejcman Michal 6
 Forman David 4
 Šindelář Petr 4
 Fejl Dominik 3
 Forman Tomáš 3
 Šindelář Miroslav 3
 Brom Marek 2
 Mejtský Tomáš 1
 Pieies Serhii 1
 Mocanu Liviu 1
 vlastní 4