Dorost ŽSK Třemošnice (ročník 2000 a mladší)

hraje 1. třídu krajská soutěž - Pardubický kraj / Sezona 2018 / 2019

Realizační tým
 :

???
 - trenér
??? - trenér


Los XL Židle 1. třída krajská soutěž / jaro 2019 :

Kolo Datum - čas Domácí Hosté Výsledek
 15.  ne  24. 3. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  Spartak Slatiňany B 1:2 (np)
   Branky : Šmídl Roman
 16.  ne 31. 3. - 11 h.  SK Lázně Bohdaneč  ŽSK Třemošnice 3:1 (1:0)
   Branky : Jeřábek Marek
 17.  so   6. 4. - 13 h.   Heřmanův Městec  ŽSK Třemošnice 2:3 (1:2)
   Branky : Halás Roman 2, Jelínek Milan
 18.  ne 14. 4. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  SK-1. FC Mikulovice 1:0 (1:0)
   Branky : Oswald David
 19.  ne 21. 4. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  TJ Soklol Staré Hradiště 5:1 (3:1)
   Branky : Šmídl Roman 2, Klein Kamil, Jeřábek Marek, Krška Daniel
 20.  ne 28. 4. - 10 h.  TJ PARAMO Pardubice  ŽSK Třemošnice 0:23 (0:9)
  B : Šmídl 5, D. Oswald 4, Jelínek 3, Krška 2, Pieies 2,
Tomíška 2, Klein, Jeřábek, Míšek, T. Oswald, vlastní
 21.  so  4. 5. - 10 h  ŽSK Třemošnice  SK Pardubičky B 4:1 (2:0)
   Branky : D. Oswald 2, Pieies, Klein
 27.  pá  10. 5. - 17 h.  SK-1. FC Mikulovice  ŽSK Třemošnice 0:6 (0:5)
   Branky : Šmídl 2. Krška, Jeřábek, Klein, Pieies 
 22.  ne  12. 5. - 14.30 h.      SK Dřenice  ŽSK Třemošnice  
 23.  ne  19. 5. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  Opatovice nad Labem  
 24.  so  25. 5. - 14 h.  Spartak Slatiňany B  ŽSK Třemošnice  
 25.  ne   2. 6. - 10 h.  ŽSK Třemošnice   SK Lázně Bohdaneč  
 26.  ne   9. 6. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  FK Jiskra Heřmanův Městec  

 

Los XL Židle 1. třída krajská soutěž / podzim 2018 :
 

Kolo Datum - čas Domácí Hosté Výsledek
 3.  so  25. 8. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  SK Pardubičky B 4:3 (2:0)
   Branky : Šmidl 2, Jelínek, Šmídl
 1.  st 29. 8. - 17 h.  ŽSK Třemošnice  TJ Sokol Staré Hradiště 7:1 (2:0)
    Branky : Oswal David 4, Jelínek 2, Čárný
 5.  ne   9. 9. - 15 h.   ŽSK Třemošnice  AFK Opatovice nad Labem 1:3 (1:1)
   Branky : Oswald David
 6.  so 15. 9. - 14 h.  Spartak Slatiňany B  ŽSK Třemošnice 4:2 (2:1)
   Branky : Míšek, Klein
 4.  st 19. 9. - 16 h.  SK Dřenice  ŽSK Třemošnice 3:5 (2:1)
    Branky : Klein 3, Oswald Tadeáš, Čárný
 7.  ne 23. 9. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  SK Lázně Bohdaneč 3:2 (np)
   Branky : Oswald David, Tomíška
 8.  ne 30. 9. - 10 h  ŽSK Třemošnice  FK Jiskra Heřmanův Městec 5:4 (4:2)
   Branky : Šmídl 2, Oswald D., Šmídl, Krška
 9.  so   6. 10. - 12.30 h.      SK - 1. FC Mikulovice  ŽSK Třemošnice 3:2 (2:1)
   Branky : Oswald David, Lelínek Milan 
 10.  ne  14. 10. - 15 h.  TJ Sokol Staré Hrdiště  ŽSK Třemošnice 1:4 (1:3)
    Branky : Šmídl Roman 3, Klein
 11.  so  20. 10. - 12.30 h.  ŽSK Třemošnice  TJ PARAMO Pardubice 6:2 (3:2)
    Branky : Jelínek Milan 3, Šmídl Roman, Oswald David, Čárný David
 12.  ne  28. 10. - 10.15 h.  SK Pardubičky B  ŽSK Třemošnice  
 13.  ne    4. 11. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  SK Dřenice  
14. so   10. 11. - 10 h. AFK Opatovice nad Labem  ŽSK Třemošnice  
 2. so  17. 11. - 10 h. TJ PARAMO Pardubice  ŽSK Třemošnice  


.