A mužstvo dospělých :
ŽSK Třemošnice - SK Pardubičky - 0:0 (0:0)
Branky :
Sestava : D....
Muži : ŽSK Třemošnice - SK Pardubičky
Mistrovské utkání 23. kola - Krajský přebor
Sobota 22.4.2023 od 16.30...
A mužstvo dospělých :
Moravany - ŽSK Třemošnice - odloženo (:)
Dorost :
ŽSK Třemošnice -...
Muži : Sokol Moravany - ŽSK Třemošnice - ODLOŽENO
Mistrovské utkání 22. kola - Krajský přebor
Sobota...
Muži : Sokol Moravany - ŽSK Třemošnice - ODLOŽENO
Mistrovské utkání 22. kola - Krajský přebor
Sobota...
ŽSK Třemošnice - FO Lankroun - 1 : 1 (0:0)
Branky : 64. Šebek Jiří - 82. vlastní
Sestava : D. Oswald -...
Sestava 21. kola krajského přeboru je tu! Hlasujte o nejlepšího hráče KP kde má ŽSK Třemošnice zastoupení Jiřím Šebkem. Hlasovat...
A mužstvo dospělých :
ŽSK Třemošnice - FO Lankroun - 1 : 1 (0:0)
Branky : 64. Šebek Jiří - 82....
Muži : ŽSK Třemošnice - FO Lanškroun
Mistrovské utkání 21. kola - Krajský přebor
Sobota 8.4.2023 od 16...
Horní Ředice - ŽSK Třemošnice - 1:0 (1:0)
B : 43. M. Plašil
Sestava : D. Oswald - Krška, Malý, Petr (77. Tlapák), P....
Muži : Horní Ředice - ŽSK Třemošnice
Mistrovské utkání 20. kola - Krajský přebor
Neděle 2.4.2023 od 16...
ŽSK Třemošnice - Heřmanův Městec - 1:2 (1:2)
B : 43. D. Forman - 6. Voženílek, 18. Hauf
Sestava : D. Oswald - Krška,...
Muži : ŽSK Třemošnice - Heřmanův Městec
Mistrovské utkání 19. kola - Krajský přebor
Sobota 25.3.2023 od 15...
Spartak Choceň - ŽSK Třemošnice - 2:1 (0:0)
B : 49. Fikejz, 53. Štanglica - 77. Slavík (pk)
Sestava :...
Muži : Spartak Choceň - ŽSK Třemošnice
Mistrovské utkání 18. kola - Krajský přebor
Sobota 18.3.2023 od 15...
V neděli 12.3. 2023 se mladší přípravka zúčastnila turnaje na UMT v Čáslavi. Brankaři jsou bohužel nemocní nebo užívali prázdniny...
ŽSK Třemošnice - FK Přelouč 4 : 1 (2 : 1)
Sestavy : ŽSK Oswald D. -...
Muži : ŽSK Třemošnice - FK Přelouč
Mistrovské utkání 17. kola - Krajský přebor
Sobota 11.3.2023 od 14.30...
5.3. 2023 ŽSK Třemošnice - Slavoj Vrdy 5:0
12.3 2023 ŽSK Třemošnice - Sokol Golčův Jeníkov ...
Zimní příprava muži :
5.2.2023 - ŽSK - Načešice 3:1
12.2.2023 - ŽSK - Světlá n. S. (UMT Chotěboř 10 h.) 4:2
18.2.2023 -...
Debut dorostence Jakuba Tlustého (2004) za Áčko MFK Chrudim v TIPSPORT lize
Náš další odchovanec z úspěšných ročníků...
Jak hodnotíte podzimní část sezony?
Během podzimní části naši hráči podávali většinou dobré výkony, i když tomu postavení v...
Jak hodnotíte podzimní část sezony?
S podzimem spokojeni nejsme! Spíš než výsledky mě mrzí docházka, ale u těch co poctivě...
|
|
ŽSK - Prosetín - 4:4 |
|
|
|
Horní Ředice - ŽSK |
.
|
|||
1. | Horní Ředice | 50 | |
2. |
TJ Svitavy
|
50 | |
3. |
Česká Třebová
|
49 | |
4. |
FC Libiany
|
49 | |
5. |
FO Lanškroun
|
48 | |
6. |
SK Vysoké Mýto B
|
42 | |
7. |
Lázně Bohdaneč
|
36 | |
8. |
Jiskra Litomyšl
|
35 | |
9. |
Spartak Choceň
|
35 | |
10. |
SK Pardubičky
|
29 | |
11. |
SK Holice
|
28 | |
12. |
Heřmanův Městec
|
25 | |
13. | SK Sokol Prosetín | 23 | |
14. |
FK Přelouč
|
21 | |
15. |
ŽSK Třemošnice
|
14 | |
16. |
Sokol Moravany
|
8 |
|
|
Svratka - ŽSK - 1:2 hřiště Svratka |
|
|
|
Mikulovice - ŽSK |
|
|||
1. | Stolany/H. Týnec | 51 | |
2. |
Opatovice n. L.
|
51 | |
3. | FK Baník Chvaletice | 49 | |
4. |
Sokol Mnětice
|
46 | |
5. |
ŽSK Třemošnice
|
43 | |
6. | TJ Slavoj Choltice | 30 | |
7. |
SK Býšť
|
25 | |
8. | Rváčov/H. Bradlo | 24 | |
9. |
Mikulovice
|
24 | |
10. | Chroustovice/Vraclav | 24 | |
11. | SK Svratka | 22 | |
12. | Roveň/Holice B | 15 | |
13. | Nasavrky/Orel | 14 | |
14. | PARAMO Pardubice | 12 | |
15. | SK Dřenice | 5 |
|
|
ŽSK - Pardubičky - 0:13 |
|
|
|
H. Městec/Rozhovice - ŽSK |
|
|||
1. | SK Pardubičky | 32 | |
2. | Lázně Bohdaneč | 31 | |
3. | Prosetín/Proseč | 28 | |
4. |
SK Nemošice
|
24 | |
5. |
H. Městec/Rozhovice
|
23 | |
6. |
Spartak Slatiňany
|
21 | |
7. |
FK Přelouč
|
15 | |
8. |
SK Holice
|
9 | |
9. | FC Hlinsko | 7 | |
10. | ŽSK Třemošnice | 1 |
|
|
ŽSK - Pardubičky - 1:4 |
|
|
|
H. Městec/Rozhovice - ŽSK |
|
|||
1. | FC Hlinsko | 33 | |
2. |
Lázně Bohdaneč
|
31 | |
3. |
SK Nemošice
|
24 | |
4. |
SK Pardubičky
|
21 | |
5. |
FK Přelouč
|
20 | |
6. |
Spartak Slatiňany
|
18 | |
7. | H. Městec/Rozhovice | 16 | |
8. | SK Holice | 14 | |
9. | Prosetín/Holetín | 7 | |
10. | ŽSK Třemošnice | 3 |