Starší přípravka ŽSK Třemošnice (2007 a ml.)
Krajská soutěž - Pardubický kraj
Sezona 2017 / 2018


Trenéři starší přípravky ročník 2007 a ml. :

Kolbaba Pavel - trenér Lic. C / mob. 605086062 /Kolbaba.rozhodci@seznam.cz
Čapka Zdeněk - trenér / mob. 724574953

 

Mužstva krajské soutěže starší a mladší přípravky - los jaropodzim 2017 :

MFK Chrudim B, FK Přelouč, FK Spatak Choceň, Lázně Bohdaneč, 1. FC Žamberk, SK Holice, Sokol Libchavy, SK Pardičky, SK Polička, Sokol Dolní Újezd, TJ Jiskra Litomyšl, AFK Horní Jelení, Spartak Slatiňany, ŽSK Třemošnice

1. kolo - Sobota 9. 9. 2017 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : Spartak Slatiňany
Startují : Spartak Slatiňany, MFK Chrudim B, ŽSK Třemošnice


2. kolo - Sobota 16. 9. 2017 - začátek 9 hodin
Pořadatel : SK Pardubičky 
Startují : SK Pardubičky, Slatiňany, Lázně Bohdaneč, ŽSK Třemošnice


3. kolo - Neděle 24. 9. 2017 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : Polička, Libchavy, Lázně Bohdaneč,  ŽSK Třemošnice


4. kolo - Sobota 30. 9. 2017 - začátek v 9 hodin 
Pořadatel : Polička
Startují : Polička, Choceň, Chrudim B, ŽSK Třemošnice


5. kolo - Neděle 8. 10. 2017 - začátek v 9. hodin
Pořadatel : SK Holice
Startují : Holice, Slatiňany, ŽSK Třemošnice


6. kolo - Neděle 15. 10. 2017 - začátek v 9 hodin.
Pořadatel : FK Agria Choceň
Startují : Choceň, Pardubičky, Přelouč, ŽSK Třemošnice


7. kolo - Sobota 21. 10. 2017 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : Polička, Choceň, ŽSK Třemošnice

 

 

 

 

 

 

 

Mužstva krajské soutěže starší přípravky - los podzim 2016 :

SK Lázně Bohdaneč, Spartak Slatiňany, ŽSK Třemošnice, SK Pardubičky, FK Přelouč, MFK Chrudim B, TJ Přelovice, SK Holice, SK Polička, Sokol Dolní Újezd, Sokol Libchavy, FK Junior Skuteč

1. kolo - Neděle 11. 9. 2016 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : MFK Chrudim B
Startují : TJ Přelovice, MFK Chrudim B, FK Přelouč, ŽSK Třemošnice


2. kolo - Sobota 17. 9. 2016 - začátek 9 hodin
Pořadatel : FK Junior Skuteč 
Startují : FK Junior Skuteč, Libchavy, SK Polička, ŽSK Třemošnice


3. kolo - Neděle 25. 9. 2016 - začátek v 9 hodin.
Pořadatel : Dolní Újezd
Startují : Dolní Újezd, Přelovice, FK Junior Skuteč, ŽSK Třemošnice


4. kolo - Sobota 8. 10. 2016 - začátek v 9 hodin 
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : SK Polička, SK Holice, MFK Chrudim B, ŽSK Třemošnice


5. kolo - Sobota 15. 10. 2016 - začátek v 9. hodin.
Pořadatel : ŽSK Třemošnice 
Startují : SK Spartak Slatiňany, FK Lázně Bohdaneč, FK Přelouč, ŽSK Třemošnice


6. kolo - Neděle 23. 10. 2016 - začátek v 9 hodin.
Pořadatel : FK Lázně Bohdaneč
Startují : SK Lázně Bohdaneč, SK Pardubičky, Libchavy, ŽSK Třemošnice


7. kolo - Sobota 29. 10. 2016 - začátek v 9 hodin.
Pořadatel : SK Pardubičky
Startují : SK Pardubičky, SK Spatrak Slatiňany, MFK Chrudim B, ŽSK Třemošnice

 



















































Los starší a mladší přípravky jaro 2015 :

8. kolo - Sobota 4. 4. 2015 - začátek 9 h., odjezd 7. 30 hodin

Pořadatel : FK Přelouč
Startují : FK Přelouč, TJ Přelovice, SK Holice, ŽSK Třemošnice


9. kolo - Neděle 12. 4. 2015 - začátek v 9 hodin.
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : SK Lázně Bohdaneč, FK Přelouč, SK Pardubičky, ŽSK Třemošnice


10. kolo - Sobota 18. 4. 2015 - začátek v 9 hodin, odjezd 7. 15 h. 
Pořadatel : SK Pardubičky
Startují : SK Holice, SK Pardubičky, MFK Chrudim B, ŽSK Třemošnice


11. kolo - Neděle 26. 4. 2015 - začátek v 9. hodin.
Pořadatel : ŽSK Třemošnice 
Startují : Spartak Slatiňany, SK Pardubičky, TJ Přelovice, ŽSK Třemošnice


12. kolo - Neděle 3. 5. 2015 - začátek v 9 hodin. odjezd 7. 30 h.
Pořadatel : Spartak Slatiňany
Startují : FK Přelouč, MFK Chrudim B, Spartak Slatiňany, ŽSK Třemošnice


13. kolo - Sobota 16. 5. 2015 - začátek v 9 hodin, odjezd 7.15 h.
Pořadatel : SK Lázně Bohdaneč
Startují : SK Holice, Spartak Slatiňany, SK Lázně Bohdaneč, ŽSK Třemošnice


14. kolo - Neděle 24. 5. 2015 - začátek v 9 hodin - odjezd v 7. 15 hodin
Pořadatel : TJ Přelovice
Startují : SK Lázně Bohdaneč, TJ Přelovice, MFK Chrudim B, ŽSK Třemošnice


Pohár, kvalifikace :
Mladší přípravka 
- neděle 31. 5. 2015 začátek 9 hodin - pořadatel Třemošnice.
Starší přípravka - neděle 31. 5. 2015 začátek 9 hodin - pořadatel Pardubice.