10.04.2023 18:22

ŽSK Třemošnice - FO Lankroun - 1 : 1 (0:0)
Branky : 64. Šebek Jiří - 82. vlastní

Sestava : D. Oswald - Krška, Tlapák (46. Lazaridis), Petr, P. Šindelář, J. Vančura (75. Tomiška), Šebek, Petrlík, Forman, Šmídl (85. Kalina), T. Oswald

I přes šance obou týmu parádně chytající brankáři obou celků vychytali všechny šance a do listiny střelců se v prvním poločase nezapsal nikdo. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.
Ve druhé půli se ale hra rozehrála a v 64. minutě se podařilo domácímu týmu Třemošnice dostat do vedení. Střelec gólu byl Jiří Šebek.

Hostující tým Lanškroun ale nechtěl odejít z Třemošnice s prázdnou a dokázal se v závěru zápasu prosadit. V 82. minutě se podařilo vyrovnat, avšak bohužel pro domácí tým to byl vlastní gól hráče Jiřího Petrlíka, což znamenalo konečný výsledek 1:1.

Celkově byl to vyrovnaný zápas, kdy se oba týmy snažily o vítězství. Domácí tým Třemošnice měl více příležitostí, ale nedokázal je proměnit, což se jim nakonec vymstilo. Lanškroun získal bod za remízu a mohl si odvézt cenný bod z venkovního prostředí.(zdroj : fotbalunas.cz)

Hodnocení utkání :

David Oswald (Třemošnice)V 60 minutě jsme šli do vedení po gólu z rohu, hosté se dočkali vyrovnání v 80 minutě po smolném odrazu v našem malém vápně, jinak utkání vyrovnané, šance byly na obou stranách.