Ročník 2021/2022
Mužstvo dospělých hraje Krajský přebor (Pardubický kraj)
Sezona 2021 / 2022
Realizační tým :
Mocanu Liviu - trenér
Šindelář Miroslav - asistent trenéra
Brom Kamil - vedoucí mužstva
Los Tlapnet Krajský přebor dospělých/ jaro 2022 :
.
Dospělí - TLAPNET krajský přebor / Los Jaro 2022 |
||||
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
17. | so 19. 3. - 15 h. | ŽSK Třemošnice | SK Pardubičky | 0:1 (0:0) |
18. | so 26. 3. - 15 h. | FK Česká Třebová | ŽSK Třemošnice | 3:1 (0:0) |
Branky : Vančura Jan | ||||
20. | ne 10. 4. - 15.30 h. | FK Proseč | ŽSK Třemošnice | 3:2 (1:1) |
B : Šindelář P. (PK), Brom | ||||
19. | st 13. 4. - 16.30 h. | ŽSK Třemošnice |
Spartak Choceň |
0:0 (0:0) |
21. | so 16. 4. - 16 h. | ŽSK Třemošnice | TJ Luže | 1:0 (0:0) |
B : Šmídl | ||||
22. | so 23. 4. - 16 h. | Rohovládová Bělá | ŽSK Třemošnice | 0:4 (0:2) |
B : Šmídl 2, Jelínek, Šebek | ||||
23. | so 30. 4. - 16 h. | ŽSK Třemošnice | FK Horní Ředice | 3:1 (2:0) |
B : Petrlík 2, Šebek | ||||
24. | so 7. 5. - 16.30 h. | FO Lanškroun | ŽSK Třemošnice | 2:0 (1:0) |
25. | so 14. 5. - 16.30 h. | ŽSK Třemošnice | TJ Svitavy | 0:2 (0:1) |
26. | so 21. 5. - 17 h. | SK Holice | ŽSK Třemošnice Tomiška |
1:1 (0:0) |
27. | so 28. 5. - 17 h. | MFK Chrudim B | ŽSK Třemošnice | 3:0 (2:0) |
28. | so 4. 6. - 17 h. | ŽSK Třemošnice 2x Šebek, Petrlík |
Sokol Moravany | 3:0 (2:0) |
29. | ne 12. 6. - 17 h. | Moravská Třebová | ŽSK Třemošnice Petrlík |
2:1 (1:1) |
30. | so 18. 6. - 17 h. | ŽSK Třemošnice Petrlík, Forman D. |
Heřmanův Městec | 2:2 (1:1) |
Los Tlapnet Krajský přebor dospělých / podzim 2021 :
:
Dospělí - TLAPNET krajský přebor / Los Podzim 2021 |
||||
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
1. | so 31. 7. - 17 h. | ŽSK Třemošnice | Jiskra Litomyšl | 0:2 (0:2) |
2. | ne 8. 8. - 17 h. | SK Pardubičky | ŽSK Třemošnice | 3:0 (1:0) |
3. | so 14. 8. - 17 h. | ŽSK Třemošnice | FK Česká Třebová | 1:0 (0:0) |
Branky : Mocanu Liviu | ||||
4. | so 21. 8. - 17 h. | FK Spartak Choceň | ŽSK Třemošnice | 3:2 (2:0) |
Branky : Jelínek Milan, Oswald David | ||||
5. | so 28. 8. - 17 h. | ŽSK Třemošnice | FK Proseč | 5:1 (3:0) |
B : P. Šindelář, J. Vančura, Mejtský, Šmídl, D. Forman | ||||
6. | ne 5. 9. - 14.30 h. | TJ Luže | ŽSK Třemošnice | 0:1 (0:0) |
Branky : Šindelář Miroslav | ||||
7. | so 11. 9. - 16 h. | ŽSK Třemošnice | Rohovládová Bělá | 1:0 (0:0) |
Branky : Šebek Jiří | ||||
8. | so 18. 9. - 15.30 h. | FK Horní Ředice | ŽSK Třemošnice | 1:0 (1:0) |
9. | so 25. 9. - 15.30 h. | ŽSK Třemošnice | FO Lanškroun | 0:0 (0:0) |
10. | ne 3. 10. - 15 h. | TJ Svitavy | ŽSK Třemošnice | 3:1 (2:1) |
Branky : Jelínek Milan | ||||
11. | so 9. 10. - 15 h. | ŽSK Třemošnice | SK Holice | 1:0 (0:0) |
Branky : Brom Marek | ||||
12. | so 16. 10. - 14.30 h. | ŽSK Třemošnice | MFK Chrudim B | 0:0 (0:0) |
13. | so 23. 10. - 14.30 h. | Sokol Moravany | ŽSK Třemošnice | 1:0 (1:0) |
14. | so 30. 10. - 14.30 h. | ŽSK Třemošnice | Moravská Třebová | 0:0 (0:0) |
16. | so 6. 11. - 14 h. | Jiskra Litomyšl | ŽSK Třemošnice | 3:1 (0:0) |
Branky : Filip Martin | ||||
15. | ne 21. 11. - 10.15 h. | Heřmanův Městec | ŽSK Třemošnice | 0:1 (0:0) |
Branky : Brom Marek |
.
|
|||
1. | MFK Chrudim B | 61 | |
2. |
Jiskra Litomyšl
|
60 | |
3. |
TJ Svitavy
|
57 | |
4. |
FO Lanškroun
|
55 | |
5. |
Spartak Choceň
|
54 | |
6. |
Horní Ředice
|
54 | |
7. |
Moravská Třebová
|
53 | |
8. |
Česká Třebová
|
50 | |
9. |
SK Holice
|
50 | |
10. |
SK Pardubičky
|
47 | |
11. |
Heřmanův Městec
|
36 | |
12. |
ŽSK Třemošnice
|
36 | |
13. | Sokol Moravany | 34 | |
14. |
FK Proseč
|
14 | |
15. |
Rohovládová Bělá
|
11 | |
16. |
TJ Luže
|
7 |
.
Dorost ŽSK Třemošnice
Hraje Krajskou soutěž
Realizační tým :
Spěvák Libor - trenér
Tichá Mirka - asistentka trenéra
Červeňák Robert - vedoucí mužstva
Los dorost Krajská soutěž / jaro 2022 :
.
Dorost | Krajská soutěž | Los jaro 2022 | ||
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
14. | ne 27. 3. - 14:00 h. | Jablonné n. O. | ŽSK Třemošnice | 4:0 (1:0) |
15. | so 2. 4. - 13 h. | ŽSK Třemošnice | SK Nemošice | 1:1 (1:0) |
B : Petrus R. | ||||
16. | so 9. 4. - 13 h. | TJ Přelovice | ŽSK Třemošnice | 8:0 (3:0) |
17. | so 16. 4. - 13:30 h. | ŽSK Třemošnice | Němčice/Sloupnice | 3:0 (0:0) |
B : Červeňák 2, Oswald | ||||
18. | so 23. 4. - 13.30 h. | Spartak Slatiňany | ŽSK Třemošnice | 2:2 (1:0) |
B : Oswald, Brynych | ||||
19. | so 30.4. - 13:30 h. | ŽSK Třemošnice | Jaroměřice/Jevíčko | 2:0 (0:0) |
B : Oswald, Vlček | ||||
20. | so 7.5. - 14 h. | Žamberk B: Tlapák, Oswald |
ŽSK Třemošnice | 0:2 (0:1) |
23. | pa 13.5. - 17 h. | ŽSK Třemošnice B: 2x Lyashko, 2x Michálek, Oswald |
Chrast/Zaječice |
5:0 (2:0) |
21. | 14.-15.5. | volno | ||
22. | so 21.5. - 14 h. | TJ Orel | ŽSK Třemošnice Marek, Brázda |
3:2 (2:0) |
24. | so 4.6. - 14 h. | Libchavy | ŽSK Třemošnice | 7:0 (1:0) |
25. | so 11.6. - 10 h. | Proseč | ŽSK Třemošnice | 2:0 (1:0) |
26. | so 18.6. - 14:30 h. | ŽSK Třemošnice | Rudoltice | 14:0 (8:0) |
Los dorost Krajská soutěž / podzim 2021 :
.
Dorost | Krajská soutěž | Los podzim 2021 | ||
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
4. | so 21. 8. - 14.30 h. | Němčice/Sloupnice | ŽSK Třemošnice | 1:1 (1:0) |
Branky : Tlapák Marek | ||||
2. | st 25. 8. - 14.30 h. | Nemošice | ŽSK Třemošnice | 1:0 (0:0) |
5. | so 28. 8. - 14.30 h. | ŽSK Třemošnice | Slatiňany | 1:2 (0:0) |
Branky : Kmoníček Matěj | ||||
6. | ne 5. 9. - 14.30 h. | Jaroměřice/Jevíčko | ŽSK Třemošnice | 1:2 (0:0) |
Branky : Kmoníček Matěj, Mostecký Lukáš | ||||
7. | so 11. 9. - 13.30 h. | ŽSK Třemošnice | Žamberk | 1:1 (0:1) |
Branky : Oswald Tadeáš | ||||
8. | so 18. 9. - 13 h. | volno | volno | |
9. | so 25.9. - 13 h. | ŽSK Třemošnice | TJ Orel | 0:5 (0:1) |
1. | ut 28.9. - 13 h. | ŽSK Třemošnice | Jablonné n. O. | 2:1 (0:1) |
Branky : Mostecký Lukáš, Kmoníček Matěj | ||||
10. | ne 3.10. - 10 h. | Chrast/Zaječice | ŽSK Třemošnice | 4:0 (2:0) |
11. | so 9.10. - 12.30 h. | ŽSK Třemošnice | TJ Sokol Libchavy | 0:2 (0:0) |
12. | so 16.10. - 12 h. | ŽSK Třemošnice | FK Proseč | 1:5 (1:1) |
Branky : Oswald Tadeáš | ||||
13. | ne 24.10. - 12 h. | TJ Sokol Rudoltice | ŽSK Třemošnice | 2:4 (1:2) |
Branky : Lyashko Serhiy 2, Oswald Tadeáš, Kmoníček Matěj | ||||
3. | čt 28.10. - 12 h. | ŽSK Třemošnice | TJ Přelovice | 0:4 (0:2) |
.
|
|||
1. | TJ Přelovice | 70 | |
2. |
TJ Orel
|
53 | |
3. | Libchavy | 52 | |
4. |
Nemošice
|
43 | |
5. |
Jablonné n. O.
|
43 | |
6. | Chrast/Zaječice | 37 | |
7. |
Žamberk
|
29 | |
8. | ŽSK Třemošnice | 28 | |
9. |
Jaroměřice/Jevíčko
|
27 | |
10. | Spartak Slaiňany | 25 | |
11. | FK Proseč | 23 | |
12. | Sokol Rudoltice | 16 | |
13. | Němčice/Sloupnice | 5 |
,
Starší žáci ŽSK Třemošnice
hrají Krajský přebor sk. B - Sezona 2021 / 2022
Realizačný tým :
Klepetko Zdeněk - trenér / mob. 733 357 004
Polášek Luboš - asistent 604 616 322
Los krajský přebor starších žáků / jaro 2022 :
Starší žáci | Krajský přebor | Los jaro 2022 | ||
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledky |
10. |
so 23. 4. - 10:30 |
FC Jiskra 2008 (Králíky) |
ŽSK Třemošnice |
0:4 (0:4) |
11. |
so 30. 4. - 9:00 |
ŽSK Třemošnice |
Lázně Bohdaneč |
4:3 (3:1) |
12. |
so 7. 5. - 10:30 |
Žamberk |
ŽSK Třemošnice |
0:18 (0:2) |
13. |
so 14. 5. - 9:30 |
ŽSK Třemošnice |
Nemošice |
0:0 (0:0) |
14. |
ne 22. 5. - 10:00 |
FK Přelouč |
ŽSK Třemošnice |
1:0 (0:0) |
15. |
so 28. 5. - 9:30 |
ŽSK Třemošnice |
Heřmanův Městec |
7:0 (3:0) |
16. |
ne 5. 6. - 9:30 |
Dolní Újezd |
ŽSK Třemošnice |
2:5 (2:1) |
17. |
ne 12. 6. - 9:30 |
Spartak Slatiňany |
ŽSK Třemošnice |
5:0 (2:0) |
18. |
so 18. 6. - 9:30 |
ŽSK Třemošnice |
Choceň |
9:0 (3:0) |
Los krajský přebor starších žáků / podzim 2021 :
.
.
Starší žáci | Krajský přebor | Los podzim 2021 | ||
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledky |
5. | ne 29. 8. - 9.30 + 11.15 h. | ŽSK Třemošnice | FK Přelouč | 7:0 (1:0) |
B : D. Klepetko 2, Rožek, Smutný, Gauč, Kopp, Mostecký | ||||
6. | so 4. 9. - 9.30 + 11.15 h. | Heřmanův Městec | ŽSK Třemošnice | 0:5 (0:2) |
Branky : Šmídl 2, Mostecký, Cipryán, Vašíček | ||||
7. | ne 12. 9. - 9.30 + 11.15 h. | ŽSK Třemošnice | Dolní Újezd | 3:1 (2:0) |
Branky : Mostecký 2, Rožek | ||||
8. | so 18. 9. - 9.30 + 11.15 h. | ŽSK Třemošnice | Spartak Slatiňany | 1:5 (0:2) |
Branky : Vašíček Martin | ||||
9. | ne 26. 9. - 9.30 + 11.15 h. | Spartak Choceň | ŽSK Třemošnice | 1:19 (0:10) |
B : Vašíček 6, Šmídl 3, Smutný 3, Mostecký 3, Klepetko 2, Cipryán, Rožek | ||||
2. | so 2. 10. - 9.30 + 11.15 h. | SK Lázně Bohdaneč | ŽSK Třemošnice | 2:4 (0:2) |
Branky : Rožek, Nováček, Mostecký, Klepetko | ||||
3. | ne 10. 10. - 10.30 + 12.15 h. | ŽSK Třemošnice | 1. FC Žamberk | 9:0 (2:0) |
Branky : Cipryán 3, Vašíček 3, Šmídl 2, Kopp | ||||
4. | so 16. 10. - 9.30 + 11.15 h. | SK Nemošice | ŽSK Třemošnice | 1:3 (0:2) |
Branky : Cipryán, Mostecký, Rožek | ||||
1. | so 23. 10. - 10.30 + 12.15 h. | ŽSK Třemošnice | FC Jiskra 2008 (Králíky) | 5:1 (3:0) |
Branky : Vašíček 2, Mostecký, Rožek, Nováček |
.
|
|||
1. | Spartak Slatiňany | 48 | |
2. |
ŽSK Třemošnice
|
43 | |
3. |
Nemošice
|
38 | |
4. |
Lázně Bohdaneč
|
36 | |
5. |
FK Přelouč
|
32 | |
6. |
Dolní Újezd
|
25 | |
7. |
FC Jiskra 2008
|
25 | |
8. |
Heřmanův Městec
|
10 | |
9. |
Spartak Choceň
|
9 | |
10. |
1. FC Žamberk
|
0 |
.
Mladší žáci ŽSK Třemošnice
hrají Krajský přebor sk. B - Sezona 2021/2022
Realizační tým :
Pejřimovský Radek - vedoucí mužstva
Němec Zbyněk - trenér
Novotný Roman - trenér
Los krajský přebor mladších žáků / jaro 2022 :
Mladší žáci | Krajský přebor | Los jaro 2022 | ||
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledky |
10. | so 23. 4. - 12:30 | FC Jiskra 2008 (Králíky) | ŽSK Třemošnice | 4:0 (1:0) |
11. | so 30. 4. - 11:00 | ŽSK Třemošnice | Lázně Bohdaneč | 1:7 (1:3) |
12. | so 7. 5. - 12:30 | Žamberk | ŽSK Třemošnice | 5:0 (2:0) |
13. | so 14. 5. - 11:30 | ŽSK Třemošnice | Nemošice | 2:11 (1:7) |
14. | ne 22. 5. - 12:00 | FK Přelouč | ŽSK Třemošnice |
1:9 (0:4) |
15. | so 28. 5. - 11:30 | ŽSK Třemošnice | Heřmanův Městec | 1:6 (0:4) |
16. | ne 5. 6. - 11:30 | Dolní Újezd | ŽSK Třemošnice | 10:0 (4:0) |
17. | ne 12. 6. - 11:30 | Spartak Slatiňany | ŽSK Třemošnice | 9:0 (3:0) |
18. | so 18. 6. - 11:30 | ŽSK Třemošnice | Choceň | 0:7 (0:2) |
Los krajský přebor mladších žáků / podzim 2021 :
Mladší žáci | Krajský přebor | Los podzim 2021 | ||
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledky |
5. | ne 29. 8. - 9.30 + 11.15 h. | ŽSK Třemošnice | FK Přelouč | 2:3 (1:1) |
Branky : Novotný Lukáš, Klusák Dominik | ||||
6. | so 4. 9. - 9.30 + 11.15 h. | Heřmanův Městec | ŽSK Třemošnice | 11:0 (7:0) |
7. | ne 12. 9. - 9.30 + 11.15 h. | ŽSK Třemošnice | Dolní Újezd | 5:5 (3:2) |
Branky : Tyller Michal 3, Devera Dominik, Klepetko Petr | ||||
8. | so 18. 9. - 9.30 + 11.15 h. | ŽSK Třemošnice | Spartak Slatiňany | 1:5 (0:2) |
Branky : Handlíř David | ||||
9. | ne 26. 9. - 9.30 + 11.15 h. | Spartak Choceň | ŽSK Třemošnice |
2:2 (2:1) |
Branky : Tyller Michal 2 | ||||
2. | so 2. 10. - 9.30 + 11.15 h. | Lázně Bohdaneč | ŽSK Třemošnice | 5:3 (5:0) |
Branky : Bovotný Lukáš 3 | ||||
3. | ne 10. 10. - 10.30 + 12.15 h. | ŽSK Třemošnice | 1. FC Žamberk | 6:3 (4:0) |
Branky : Novotný Lukáš 3, Charvát Patrik 2, Klepetko Petr | ||||
4. | so 16. 10. - 9.30 + 11.15 h. | SK Nemošice | ŽSK Třemošnice | 5:1 (5:1) |
Branky : Novotný Lukáš | ||||
1. | so 23. 10. - 10.30 + 12.15 h. | ŽSK Třemošnice | FC Jiskra 2008 (Králíky) | 8:1 (0:0) |
B : Novotný Lukáš 5, Klepetko Petr, Charvát Patrik, Handlíř David |
.
|
|||
1. | Spartak Slatiňany | 54 | |
2. |
H. Městec/Rozhovice
|
38 | |
3. |
Nemošice
|
30 | |
4. |
Lázně Bohdaneč
|
29 | |
5. |
Dolní Újezd
|
27 | |
6. |
Spartak Choceň
|
22 | |
7. |
Žamberk
|
22 | |
8. |
FK Přelouč
|
16 | |
9. |
FC Jiskra 2008
|
13 | |
10. |
ŽSK Třemošnice
|
11 |
.