Mužstvo dospělých (sezona 2015/2016) - Krajský přebor (Pardubický kraj)
Sezona 2015 / 2016
Realizační tým :
Cirkl Leoš - trenér
Jambor Tomáš - asistent
Pikal Lukáš - vedoucí mužstva
Los Tlapnet Krajský přebor dospělí / podzim 2015 :
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
2. | ne 16. 8. - odj. | TJ Lanškroun | ŽSK Třemošnice | 2:1 (0:1) |
Branky : Menšík Robert | ||||
3. | so 22. 8. - 17 h. | ŽSK Třemošnice | Sokol Moravany | 1:2 (1:2) |
Branky : Menšík Robert | ||||
Pohár | st 26. 8. - 18 h. | Libišany | ŽSK Třemošnice | 7:1 (3:0) |
4. | ne 30. 8. - 17 h. | TJ Svitavy | ŽSK Třemošnice | 3:0 (2:0) |
5. | ne 6. 9. - 17 h. | ŽSK Třemošnice | FK Pardubice B | 0:1 (0:1) |
6. | so 12. 9. - 17 h. | SK Polička | ŽSK Třemošnice | 1:0 (0:0) |
7. | so 19. 9. - 16.30 h. | ŽSK Třemošnice | FK Letohrad B | 1:0 (0:0) |
Branky : Šindelář Miroslav | ||||
8. | so 26. 9. - odj. | FK Přelouč | ŽSK Třemošnice | 2:1 (2:0) |
Branky : Hejcman Michal | ||||
9. | so 3. 10. - 16 h. | ŽSK Třemošnice | FC Hlinsko | 0:0 (1:0np) |
10. | so 10. 10. - odj. | SK Spartak Slatiňany | ŽSK Třemošnice | 3:0 (2:0) |
11. | so 17. 10. - 15.30 h. | ŽSK Třemošnice | Moravská Třebová | 1:1 (1:0) |
Branky : Menšík Robert | ||||
12. | so 24. 10. - odj. | SK Holice | ŽSK Třemošnice | 4:0 (1:0) |
1. | st 28. 10. - 14.30 h. | ŽSK Třemošnice | FK AGRIA Choceň | 2:1 (1:0) |
Branky : Vančura Jan, Forman David | ||||
13. | so 31.10. - 17 h. | ŽSK Třemošnice | FK Česká Třebová | 0:1 (0:1) |
14. | so 7. 11. - odj. | MFK Chrudim B | ŽSK Třemošnice | 6:2 (3:0) |
Branky : Hejcman Michal, Vančura Jan | ||||
15. | so 14. 11. - 13.30 h. | ŽSK Třemošnice | 1. FC Žamberk | 2:0 (0:0) |
Branky : Forman David 2 |
.
Los Tlapnet Krajský přebor dospělí / jaro 2016 :
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
16. | so 12. 3. - 15 h. | FK AGRIA Choceň | ŽSK Třemošnice | 2:1 (0:1) |
Branky : Kunášek Jiří | ||||
17. | ne 20. 3. - 10.15 h. | ŽSK Třemošnice | TJ Lanškroun | 2:1 (1:0) |
Branky : Šindelář Miroslav, Vančura Jan | ||||
18. | ne 27. 3. - 15 h. | Sokol Moravany | ŽSK Třemošnice | 1:2 (1:2) |
Branky : Kunášek Jiří, Šindelář Petr | ||||
19. | so 2. 4. - 16.30 h. | ŽSK Třemošnice | TJ Svitavy | 1:2 (np) |
Branky : Menšík | ||||
20. | so 9. 4. - 10.15 h. | FK Pardubice B | ŽSK Třemošnice | 2:1 (1:0) |
Branky : Forman David | ||||
21. | so 16. 4. - 17 h. | ŽSK Třemošnice | SK Polička | 2:1 (np) |
Branky : Kunášek Jiří | ||||
22. | ne 24. 4. - 10.15 h. | FK Letohrad B | ŽSK Třemošnice | 0:2 (0:1) |
Branky : Šebek Jiří, Šindelář Petr | ||||
23. | so 30. 4. - 17 h. | ŽSK Třemošnice | FK Přelouč | 2:0 (0:0) |
Branky : Šebek Jiří 2 | ||||
24. | ne 8. 5. - 17 h. | FC Hlinsko | ŽSK Třemošnice | 1:2 (np) |
Branky : Šindelář Miroslav | ||||
25. | so 14. 5. - 17 h. | ŽSK Třemošnice | SK Spartak Slatiňany | 0:2 (0:1) |
26. | ne 22. 5. - 17 h. | Moravská Třebová | ŽSK Třemošnice | 3:2 (np) |
Branky : Šebek Jiří, Hejcman Michal | ||||
27. | ne 29. 5. - 17 h. | ŽSK Třemošnice | SK Holice | 4:5 (np) |
Branky : Šindelář Petr 3 (2x z pk), Vančura Ondřej | ||||
28. | so 4. 6. - 17 h. | FK Česká Třebová | ŽSK Třemošnice | 1:0 (0:0) |
29. | ne 12. 6. - 17 h. | ŽSK Třemošnice | MFK Chrudim B | 1:4 (1:1) |
Branky : Šindelář Miroslav | ||||
30. | so 18. 6. - 17 h. | 1. FC Žamberk | ŽSK Třemošnice | 7:3 (3:0) |
Branky : Šebek Jiří 3 |
Tabulky
Celkem
# | KLUB | Z | V | R | P | S | B | P+ | P- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SK Holice | 30 | 26 | 0 | 4 | 86:39 | 70 | 8 | 0 |
2. | MFK Chrudim B | 30 | 23 | 0 | 7 | 79:41 | 69 | 2 | 2 |
3. | FK Pardubice B | 30 | 23 | 0 | 7 | 87:33 | 68 | 3 | 2 |
4. | SK Spartak Slatiňany | 30 | 23 | 0 | 7 | 73:28 | 68 | 3 | 2 |
5. | TJ Svitavy | 30 | 19 | 0 | 11 | 82:48 | 58 | 2 | 3 |
6. | FK Česká Třebová | 30 | 17 | 0 | 13 | 46:40 | 50 | 5 | 4 |
7. | FK Agria Choceň | 30 | 17 | 0 | 13 | 41:41 | 50 | 3 | 2 |
8. | SK Polička | 30 | 15 | 0 | 15 | 48:51 | 48 | 1 | 4 |
9. | Sokol Moravany | 30 | 13 | 0 | 17 | 49:58 | 37 | 2 | 0 |
10. | FC Hlinsko | 30 | 9 | 0 | 21 | 44:44 | 35 | 0 | 8 |
11. | 1. FC Žamberk | 30 | 10 | 0 | 20 | 36:54 | 32 | 2 | 4 |
12. | ŽSK Třemošnice | 30 | 10 | 0 | 20 | 34:55 | 32 | 3 | 5 |
13. | Moravská Třebová | 30 | 11 | 0 | 19 | 34:61 | 29 | 6 | 2 |
14. | FK Přelouč | 30 | 10 | 0 | 20 | 31:81 | 29 | 3 | 2 |
15. | TJ Lanškroun | 30 | 9 | 0 | 21 | 43:72 | 29 | 3 | 5 |
16. | FK Letohrad B | 30 | 5 | 0 | 25 | 23:90 | 16 | 0 | 1 |
Doma
# | KLUB | Z | V | R | P | S | B | P+ | P- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pardubice B | 15 | 11 | 0 | 2 | 50:12 | 37 | 2 | 0 |
2. | Svitavy | 15 | 12 | 0 | 3 | 57:21 | 37 | 0 | 1 |
3. | Holice | 15 | 9 | 0 | 1 | 44:10 | 37 | 5 | 0 |
4. | Chrudim B | 15 | 11 | 0 | 2 | 48:21 | 37 | 2 | 0 |
5. | Slatiňany | 15 | 11 | 0 | 2 | 38:12 | 37 | 2 | 0 |
6. | Choceň | 15 | 7 | 0 | 5 | 21:12 | 28 | 3 | 1 |
7. | Polička | 15 | 8 | 0 | 6 | 29:23 | 28 | 1 | 2 |
8. | Hlinsko | 15 | 8 | 0 | 7 | 35:20 | 27 | 0 | 3 |
9. | Lanškroun | 15 | 6 | 0 | 7 | 31:22 | 25 | 2 | 3 |
10. | Česká Třebová | 15 | 6 | 0 | 7 | 23:18 | 25 | 2 | 3 |
11. | Přelouč | 15 | 7 | 0 | 7 | 21:28 | 23 | 1 | 0 |
12. | Moravská Třebová | 15 | 5 | 0 | 7 | 25:26 | 22 | 3 | 1 |
13. | Třemošnice | 15 | 5 | 0 | 8 | 18:19 | 22 | 2 | 3 |
14. | Žamberk | 15 | 6 | 0 | 8 | 22:25 | 21 | 1 | 1 |
15. | Moravany | 15 | 6 | 0 | 8 | 28:25 | 20 | 1 | 0 |
16. | Letohrad B | 15 | 4 | 0 | 11 | 11:41 | 13 | 0 | 1 |
Venku
# | KLUB | Z | V | R | P | S | B | P+ | P- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holice | 15 | 12 | 0 | 3 | 42:29 | 33 | 3 | 0 |
2. | Chrudim B | 15 | 10 | 0 | 5 | 31:20 | 32 | 0 | 2 |
3. | Slatiňany | 15 | 10 | 0 | 5 | 35:16 | 31 | 1 | 2 |
4. | Pardubice B | 15 | 10 | 0 | 5 | 37:21 | 31 | 1 | 2 |
5. | Česká Třebová | 15 | 9 | 0 | 6 | 23:22 | 25 | 3 | 1 |
6. | Choceň | 15 | 7 | 0 | 8 | 20:29 | 22 | 0 | 1 |
7. | Svitavy | 15 | 7 | 0 | 8 | 25:27 | 21 | 2 | 2 |
8. | Polička | 15 | 6 | 0 | 9 | 19:28 | 20 | 0 | 2 |
9. | Moravany | 15 | 6 | 0 | 9 | 21:33 | 17 | 1 | 0 |
10. | Žamberk | 15 | 3 | 0 | 12 | 14:29 | 11 | 1 | 3 |
11. | Třemošnice | 15 | 3 | 0 | 12 | 16:36 | 10 | 1 | 2 |
12. | Hlinsko | 15 | 1 | 0 | 14 | 9:24 | 8 | 0 | 5 |
13. | Moravská Třebová | 15 | 3 | 0 | 12 | 9:35 | 7 | 3 | 1 |
14. | Přelouč | 15 | 2 | 0 | 13 | 10:53 | 6 | 2 | 2 |
15. | Lanškroun | 15 | 1 | 0 | 14 | 12:50 | 4 | 1 | 2 |
16. | Letohrad B | 15 | 1 | 0 | 14 | 12:49 | 3 | 0 | 0 |