A mužstvo dospělých :
SK Holice - ŽSK Třemošnice - 2 : 0 (1:0)
Branky : 36. Vacek, 51....
Dospělí : SK Holice - ŽSK Třemošnice
Mistrovské utkání 10. kola - TLAPNET krajského přeboru dospělých...
ŽSK Třemošnice - FO Lanškroun - 0 : 1 (0:0)
Branky : 85. Ptáček
Tomáš Jambor, předseda ŽSK Třemošnice :...
A mužstvo dospělých :
ŽSK Třemošnice - FO Lanškroun - 0 : 1 (0:0)
Branky : 85. Ptáček
Sestava...
Dospělí : ŽSK Třemošnice - FO Lanškroun
Mistrovské utkání 9. kola - TLAPNET krajského přeboru dospělých...
TJ Svitavy - ŽSK Třemošnice - 1 : 0 (0:0)
Branky : 75. Válek
Sestava : Žďánský - Jelínek (Krška), Malý....
Dospělí : TJ Svitavy - ŽSK Třemošnice
Mistrovské utkání 8. kola - TLAPNET krajského přeboru dospělých...
ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Rohovládová Bělá - 4 : 1 (2:1)
Branky : 13., 24. Šebek, 55. M. Šindelář, 85. Filip -...
ŽSK Třemošnice - SK Pardubičky B - 3:0 (0:0)
Branky : 61., 70., 78. Kmoníček
Další mistrovské utkání jsme sehráli s rezervou...
Dospělí : ŽSK Třemošnice - Rohovládová Bělá
Mistrovské utkání 7. kola - TLAPNET krajského přeboru dospělých...
TJ Jiskra Litomyšl - ŽSK Třemošnice - 5 : 1 (5:0)
Branky : 3., 28., 30., 33., 36. Štoudek - 89. Míšek...
TJ Orel - ŽSK Třemošnice - 2 : 3 (np 0:3)
Branky : Švadlenka Miroslav, 91. Švadlenka Michal - 39., 90. Smutný Michal
Další...
Dospělí : Jiskra Litomyšl - ŽSK Třemošnice
Mistrovské utkání 6. kola - TLAPNET krajského přeboru dospělých...
ŽSK Třemošnice - PARAMO Pardubice - 6 : 2 (1:1)
Branky : 14., 42. Oswald, 47. Smutný, 51., 83. Klein, 73. Krška - 15., 59....
Dorost : ŽSK Třemošnice - PARAMO Pardubice
Mistrovské utkání 9. kola (předehrávka) - XL Židle - 1. A...
ŽSK Třemošnice - FK Proseč - 2 : 1 (na penalty 7:6)
Branky : 9. Forman David - 71. Klíma (pk)
Tomáš...
ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Mnětice - 19 : 1 (11:1)
Branky : 2. Petrus, 7., 89. Smutný, 15.,18., 22.,24., 59.,73.,75. Oswald, 21....
Dospělí : ŽSK Třemošnice - FK Proseč
Mistrovské utkání 5. kola - TLAPNET krajského přeboru dospělých Pce.
Začátek...
TJ Luže - ŽSK Třemošnice - 1 : 2 (na penalty 1:4 )
Branky : 19. Fejl - 82. Oswald David
Tomáš Jambor,...
SK Býšť - ŽSK Třemošnice - 2 : 14 (1:5)
Branky : 8. vlastní, 56. Babák - 6., 18., 25., 68., 75. Krška, 29., 83. Oswald, 43.,...
Dospělí : TJ Luže - ŽSK Třemošnice
Mistrovské utkání 4. kola - TLAPNET krajského přeboru dospělých Pce.
Začátek...
ŽSK Třemošnice - FK Jiskra Heřmanův Městec - 1:0 (1:0)
Branky : 11. Kmoníček Matěj
Středeční vložené kolo k nám přivedlo...
ŽSK Třemošnice - FK Česká Třebová - 1 : 0 (0:0)
Branky : 72. Forman David
Tomáš Jambor, předseda ŽSK...
|
|
ŽSK - L. Bohdaneč - 0:1 |
|
|
|
V. Mýto B - ŽSK |
.
|
|||
1. | Horní Ředice | 46 | |
2. |
FC Libišany
|
46 | |
3. |
FO Lanškroun
|
44 | |
4. |
FK Česká Třebová
|
42 | |
5. |
TJ Svitavy
|
41 | |
6. |
Jiskra Litomyšl
|
35 | |
7. |
SK Vysoké Mýto B
|
33 | |
8. |
Lázně Bohdaneč
|
33 | |
9. |
SK Holice
|
28 | |
10. |
Spartak Choceň
|
28 | |
11. |
Heřmanův Městec
|
25 | |
12. |
SK Pardubičky
|
22 | |
13. | SK Sokol Prosetín | 16 | |
14. |
FK Přelouč
|
15 | |
15. |
ŽSK Třemošnice
|
12 | |
16. |
Sokol Moravany
|
8 |
|
|
Dřenice - ŽSK - 0:6 hřiště Dřenice |
|
|
|
ŽSK - Paramo Pardubice |
|
|||
1. | Opatovice n. L. | 48 | |
2. |
TJ Sokol Mnětice
|
43 | |
3. | FK Baník Chvaletice | 42 | |
4. |
Stolany/H. Týnec
|
42 | |
5. |
ŽSK Třemošnice
|
37 | |
6. | TJ Slavoj Choltice | 23 | |
7. |
SK Býšť
|
22 | |
8. | SK Svratka | 22 | |
9. |
Mikulovice
|
20 | |
10. | Rváčov/H. Bradlo | 20 | |
11. | Chroustovice/Vraclav | 20 | |
12. | Roveň/Hlinsko B | 12 | |
13. | Nasavrky/Orel | 10 | |
14. | PARAMO Pardubice | 9 | |
15. | SK Dřenice | 5 |
|
|
Přelouč - ŽSK - 2:1 |
|
|
|
ŽSK - Pardubičky |
|
|||
1. | SK Pardubičky | 29 | |
2. | Lázně Bohdaneč | 28 | |
3. | Prosetín/Proseč | 25 | |
4. |
SK Nemošice
|
24 | |
5. |
H. Městec/Rozhovice
|
20 | |
6. |
Spartak Slatiňany
|
18 | |
7. |
FK Přelouč
|
15 | |
8. |
SK Holice
|
9 | |
9. | FC Hlinsko | 7 | |
10. | ŽSK Třemošnice | 1 |
|
|
Přelouč - ŽSK - 1:1 |
|
|
|
ŽSK - Pardubičky |
|
|||
1. | Lázně Bohdaneč | 31 | |
2. |
FC Hlinsko
|
30 | |
3. |
SK Nemošice
|
24 | |
4. |
SK Pardubičky
|
18 | |
5. |
FK Přelouč
|
17 | |
6. |
Spartak Slatiňany
|
17 | |
7. | H. Městec/Rozhovice | 16 | |
8. | SK Holice | 13 | |
9. | Prosetín/Holetín | 4 | |
10. | ŽSK Třemošnice | 3 |