KP dospělých (7. kolo) - domácí výhra

22.09.2020 21:56

ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Rohovládová Bělá - 4 : 1 (2:1)
Branky : 13., 24. Šebek, 55. M. Šindelář, 85. Filip - 39. Kotajny

Tomáš Jambor, předseda ŽSK Třemošnice : " Nelichotivou situaci v počtu vstřelených branek jsme byli nuceni řešit. Oba zranění útočníci nemohou ještě nastupovat a tak trenéři sáhli k výbornému tahu. Na hrot útoku povolali a tím zatáhli za záchranou brzdu, v nedávné minulosti axelentního střelce a fotbalistu Jirku Šebka. Ten se jim za důvěru po dvou trénincích odměnil výborným výkonem. Dva úvodní goly vstřelil a třetí pro M. Šindeláře připravil. Ač jsme vedli 2:0 a mohli další branky přidat, znovu jsme si situaci začali zbytečně komplikovat. Nejprve hosté neproměnili jasnou a hloupou penaltu - golman Oswald ji lapil. A v závěro poločasu nám Kotajny vstřelil po standartní situaci gol. Druhý poločas ovšem mužstvo zvládlo dobře a po zásluze přidalo ještě dva goly. Na Rohovládové Bělé je pozitivní, že se stále snaží hrát kombinační fotbal a nejsou pouze zasunuti v bloku na své půlce jako některé týmy ze spodku tabulky.

Sestava : Oswald - Malý (83. Žďánský), Jablečník (80. Míšek), P. Šindelář, J. Vančura, T. Forman (72. Tomíška), O. Vančura, M. Šindelář, Mejtský, Šmídl (75. Jelínek), Šebek (65. Filip)