Výhra dospělých ve druhém kole poháru.

09.08.2015 08:58


Dospělí sehráli 8. 8. 2015 od 18 hodin utkání 2. kola Poháru hejtmana.

FK Přelouč - ŽSK Třemošnice - 1 : 2 (0:1)
Branky : 80. Koch - 24. Menšík (pk), 73. Vančura Jan 


Hosté o poznání lepší v kombinaci a po prvním poločase zaslouženě vedli. Domácí se zvedli ve druhé půli a nastřelili Kochem břevno Marečka. Hosté naopak zahrozili v několika brejcích, v těch nejnebezpečnějších Menšík pálil jen o milimetry mimo bránu a Hejcman nezakončil svůj nájezd na samotného gólmana. Po krásné akci zvýšil na 2:0 Jan Vančura. Snížení stavu přišlo po ohromné hrubce Filipa na půlící čáře. Ten doslova vyslal domácí do brejku a ti se nemýlili. Pokuď jde ovšem o počet šancí, střel na bránu a kombinaci, tak si hráči ŽSK vítězství plně zasloužili.

Komentář :
"Abmiciózní domácí se chtěli v generálce a v plné sestavě předvést svým příznivcům, ale naši mladící jim to nedovolili. Domnívám se, že naši kluci odvedli dobrý výkon a zaslouženě zvítězili. Řekl bych, že ač s dorostenci v sestavě zvítězila zkušenost. Líbil se mi Menšík. Domácí hrozili nejvíce Kochem. Jen ze zajímavosti jsem si spočítal náš věkový průměr, a ten byl v tomto utkání 21,5 roku. "Přelouč : Záruba - Kačírek, Vančura, Hladík (55. Pokorný), Novák, Rokyta (46. Machatý), Hanáček (46. Klas), Ulrych, Koch, Černík, Pištora

Třemošnice : Mareček - O. Vančura, Culek, Kalina, Široký - P. Šindelář (89. Krátký), Kvíčala, J. Vančura, Brom - Menšík (77. Filip), HejcmanDalší výsledky 2. kola poháru :
Libišany - Holice -
3 : 1 (1:0) - Brož 2, Machala - Jedlička
Starý Máteřov - Staré Hradiště - 0 : 0 (0:0) (pk 8:7)
Slatiňany - Moravany -
3 : 1 (1:0) (Mikan, Pokorný, Jeníček - Kříž)

Los semifinále (26. 8.) :
Starý Máteřov - Slatiňany
Libišany - ŽSK Třemošnice