Starší žáci - referát z utkání s SK Nemošice

22.05.2018 19:08

ŽSK Třemošnice - SK Nemošice - 2 : 1 (2:0)
Branky: Marek Tlapák, Tadeáš Oswald

V sobotu jsme přivítali na našem trávníku tým Nemošic. Ač se hosté pohybují ve středu tabulky, my jsme chtěli a i potřebovali ukončit sérii prohraných utkání a špatných výkonů.

Úvod utkání se nám vydařil, již ve 3. minutě uvolnil Tadeáš Oswald na hranici pokutového území Marka Tlapáka a ten s trochou štěstí prostřelil hostujícího brankáře, 1:0.

Ve 20.minutě našel  Tomáš Benda před šestnáctkou Tadeáše a ten výstavní střelou zvýšil naše vedení na 2:0.

Ve druhém poločase ovšem dominovali hosté. Jen díky výborným zákrokům Michala v brance a nemohoucnosti hostujících střelců jsme obdrželi pouze jednu branku a s velkým štěstím uhájili konečné vítězství.

Michal Mrázek - Jindra Pilař, Vašek Michálek, Radek Brynych, Jakub Erben - Daniel Marek - Filip Červeňák, Daniel Krška, Tomáš Benda, Marek Tlapák (Michal Smutný) - Tadeáš Oswald

„Soupeře jsme porazili i na podzim a věděli jsme, že je to hratelný soupeř, a tak jsme chtěli jednoznačně bodovat. Po prvním poločase to vypadalo nadějně. Ale ve druhém poločase

jsme totálně propadli, zmohli jsme se pouze na odkopy, vůbec jsme nekombinovali a neudrželi míč.  Hosté svoje šance nevyužili a tak jsme doslova  utrpěli nezasloužené vítězství. Někdy je cesta více než cíl.“