Starší žáci - referát z utkání s SK Lázně Bohdaneč

23.04.2018 20:05

SK Lázně Bohdaneč - ŽSK Třemošnice - 0 : 5 (0:3)
Branky : Michal Pavlík 2, Tadeáš Oswald, Filip Jelínek, Filip Červeňák (pk)

Na bývalý ligový bohdanečský trávník jsme vyrazili s cílem plně bodovat.
Cíl se nám dařilo naplňovat hned od začátku utkání. Již v 5.minutě jsme se ujali vedení brankou Filipa J. po rohovém kopu, uklidňující druhou branku přidal Michal ve 21. minutě, kdy se ideálně uvolnil v pokutovém území a poločasové vedení 3:0 stanovil Tadeáš, kdy efektně obstřelil obránce i brankáře.

Druhý poločas se odehrával také plně v naší režii. Michal přidal v 41. minutě svoji druhou branku, ale zlatý hřeb utkání nás teprve čekal. V 60,minutě byl v pokutovém území domácím brankářem faulován Filip Č., sám se ujal nařízeného kopu, jeho komické brknutí do míče i tak znamenalo pátou branku v síti domácích.

„Utkání jsme nepodcenili a výsledkově zvládli. Soupeře jsme přehráli a při přesnější kombinaci a lepším řešení koncovky mohl být výsledek ještě výraznější. Opět jsme nastoupili v rozestavení 4-5-1, Michala na hrotu střídavě doplňovali oba Filipové a Tadeáš, všichni se i gólově prosadili. Výsledek ale nepřeceňuji.“

Třemošnice : Michal Mrázek - Tomáš Dočekal, Vašek Michálek, Radek Brynych, Jakub Erben - Filip Červeňák, Dan Marek, Tadeáš Oswald, Tomáš Benda, Filip Jelínek - Michal Pavlík