Starší žáci - referát z utkání s FK Heřmanův Městec

12.06.2018 19:08

FK Jiskra Heřmanův Městec - ŽSK Třemošnice - 3 : 1 (0:0)
Branka: Michal Pavlík

Derby jsme v neděli odehráli za ideálního fotbalového počasí na hřišti v Cholticích, kde domácí hrají svá domácí utkání ,  coby společný tým  Heřmanova Městce a Choltic.
První poločas byl oboustranně velmi nepřesný. V závěru prvního poločasu si přeci jenom domácí vytvořili  převahu, ze které vytěžili několik rohových kopů. Do kabin jsme ale odcházeli za nerozhodného stavu, hlavně díky zákrokům Michala.
Úvod druhého poločasu jsme nezvládli, nejprve jsme neuhlídali nejlepšího hráče domácích Marka Ouřeckého, který zkušeně zakončil svůj náběh za naší obranu,1:0, a poté druhou branku daroval opět Ouřeckému svou hrubou chybou náš brankář. Po prostřídání a přeskupení jsme začali být odvážnější a i nebezpeční. V 60. minutě po průniku Filipa Jelínka se v pokutovém území domácích nejlépe zorientoval Michal Pavlík a snížil na 1:2. Šanci na vyrovnání jsme po závaru před brankou domácích nevyužili a z následného protiútoku opět Ouřecký  pojistil domácím vítězství 3:1.

„Domácí vyhráli zaslouženě, po většinu utkání byli méně nepřesní než my a měli v týmu hráče Ouřeckého který utkání rozhodl. Domácí jsme zatlačili až v závěrečných minutách  po brance Michala Pavlíka, hra na vysoké riziko nám málem přinesla vyrovnání. Naše hra na vysoké riziko nakonec ale přinesla třetí branku v naší síti. Naším nejlepším hráčem byl Daniel Krška, který v obraně nahradil Vaška Michálka, odvážně hrál i Radek  s Jakubem, neúnavný byl Tomáš.“

Michal Mrázek  - Jindra Pilař, Daniel Krška, Radek Brynych, Jakub Erben - Daniel Marek (Filip Jelínek) - Filip Červeňák, Michal Pavlík, Tadeáš Oswald - Vašek Zadina (Radim Šíma), Tomáš Bend