Starší žáci - referát z utkání Hlinsko - Třemošnice

02.04.2016 20:24

FC Hlinsko - ŽSK Třemošnice - 5 : 2 (2:2)
Branky : Šmídl 2

Starší žáci odehráli druhý jarní zápas, nyní v Hlinsku. Oproti minulému jsme
byli oslabeni o tři hráče, ale o to více ostatní zabojovali a sehráli opět vyrovnané utkání. Hned na začátku jsme Šmídlem využili zaváhání domácích 0:1. Bohužel podobně se o pár minut později zachovala i naše obrana a Kastner vyrovnal na 1:1, aby opět Šmídl v 18. minutě důrazem dostal naše mužstvo do vedení 1:2. Bohužel dvě minuty před koncem první půle jsme nechali nejlepšímu hráči domácích Kynclovi hodně prostoru ve vápně a ten vyrovnal na poločasových 2:2.
 Po deseti minutách půle druhé se naši hráči zbytečně dohadovali s protihráči a hlavně s rozhodčímo tom, neopustil-li míč hrací plochu, domácí toho využili a opět Kyncl otočil na 3:2. Bohužel o dvě minuty později si slabší chvilku vybral náš gólman a nemastnou neslanou střelu Vamberského pustil za svá záda 4:2. V 54. minutě upravil na konečných 5:2 domácí hráč Kastner. Prohra o tři branky je možná až příliš krutá, protože jsme byli místy i lepším mužstvem a nebál bych se zápas nazvat remízovým.  Přesto nebo právě proto zaslouží všichni pochvalu za předvedený výkon, kdy více vyčnívali Čárný, který poctivě jezdil po celém hřišti, bojoval a byl velice důrazný a  střelec našich dvou branek Šmídl, který i přes své zranění zápas také odjezdil.