První přípravné utkání dospělých s H. Městcem

21.07.2015 15:52

Třemošnice - Na místním fotbalovém stadionu se uskutečnil první přátelský zápas. Střetl se v něm domácí účastník Krajského přeboru ŽSK Třemošnice s nedalekým třetím týmem 1.  A třídy Heřmanovým Městcem.

ŽSK Třemošnice - FK Jiskra Heřmanův Městec - 2 : 4 (2:2)
Branky : Kunášek (pen.), Menšík (pen.) - Hlaváč 2 (1 z pen), Dědič, D. Jablečník

Oba týmy šly do střetnutí z plného tréninku a dopolední dusné počasí fotbalistům také nepřidalo. Zápas začali lépe domácí a v 17. minutě vedli po brankách Kunáška a Menšíka z pokutových kopů 2:0. Jenže Heřmanoměstečtí nesložili zbraně a ještě do přestávky stačili góly Dědiče a Hlaváče vyrovnat. Po změně stran hosté ještě "přitáhli závit" a díky brankám Davida Jablečníka a Hlaváče z penalty otočili stav.

Třemošnice : Auersvald ( 46. Mareček) - Krátký, Široký, Kunášek, Petr - Brom, Kadlec, Culek, M. Šindelář - Menšík, Hejcman (Urbánek, R. Šťastný)

Heřmanův Městec : Zrůst st. - M. Jablečník, Třešňák, Ráliš, Čáp, Hlaváč, Mach D. Jablečník, Straka, Salfický, Tlapák (Šimon, Ilko, Dědič, V. Svoboda)