Mladší žáci - referát z utkání Třemošnice - Prosetín.

02.10.2016 20:57

ŽSK Třemošnice - Sokol Prosetín - 3 : 8 (0:2)
Jan Kasal 2,Tadeáš Oswald (pk)

V sobotu jsme přivítali soupeře z Prosetína s myšlenkami na bodový zisk.

První poločas byl vyrovnaný, my jsme lépe kombinovali  ale nedokázali jsme se prosadit přes soupeřovi urostlé obránce. Hosté se dvakrát bez větší námahy prosadili až v závěru poločasu.

Do druhého poločasu jsme přeskupili síly a v úvodu druhého poločasu si vytvořili  tlak,jehož výsledkem bylo snížení na 1:2 Tadeášem z penalty. Další nadějné situace jsme bohužel  nedotáhli do gólového efektu. Soupeř se z tlaku vymanil a po průběhu skóre 1:4,2:4,2:6,3:6,3:8 dokráčel k vítězství.

Výsledek utkání je dnes pro nás krutý. Dnes jsme uprostřed hřiště poměrně dobře kombinovali a  byli jsme  minimálně vyrovnaným soupeřem. Nicméně rozhoduje důraz před oběma brankami a tam jsme byli prostě horší. Obdrželi jsme velmi laciné branky.

Třemošnice : Serhei Ljashko - Vašek Michálek, Jirka Tyller - Tom Dočekal, Honza Kasal, Mára Tlapák - Tadeáš Oswald, Zuzka Šmídová (Dan Marek, Honza Peisker, Roman Petrus, Filip Jelínek, Vojta Valčík, Lukáš Vlček)