Mladší žáci - referát z utkání Třemošnice - H. Městec

Referát z utkání mladších žáků.

ŽSK Třemošnice - Jiskra Heřmanův Městec - 8 : 3 (5:1)
Branky: 4x Tomáš Tlustý,Daniel Marek,Tomáš Dočekal,Štěpán Míšek,Lukáš Skokan

Los krajského přeboru mladších žáků tuto sobotu přivedl na třemošnický trávník k sousedskému derby mladé fotbalisty z Heřmanova Městce.

Úvod zápasu byl ve znamení naší aktivity a nátlakového fotbalu, v 7.minutě utkání jsme vedli 3:0 a tím udali ráz celého utkání. Celý  první poločas jsme až na vyjímky odehráli na útočné polovině a přidali po kombinacích další dvě branky.

Druhý poločas  jsme bohužel částečně ustoupili od kombinačního fotbalu a přestali dodržovat základní rozestavení. Toho soupeř dokázal jednou využít, třetí gól v naší síti byl vlastní po rohovém kopu.

I přes osm vstřelených branek  jsme řadu dalších šancí nevyužili.

Celý tým zaslouží pochvalu za aktivitu, za úvodní uragán. Za úvodním uragánem stojí jistě i  kvalitní a dynamická rozcvička.

I nadále se držme motta: Jak trénuješ, tak hraješ!!!!

Sestava: Jakub Tlustý (Tomáš Tlustý) – Marek Jeřábek,Jirka Tyller – Tomáš Dočekal,Štěpán Míšek,Lukáš Skokan-Tomáš Tlustý (Jakub Tlustý), Daniel Marek (Vašek Michálek,Matěj Tlustý 07)