Mladší žáci - referát z utkání s SK Vysoké Mýto.

11.11.2015 17:02

FK Vysoké Mýto - ŽSK Třemošnice - 14 : 0 (7:0)

V sobotu jsme se vydali k poslednímu utkání podzimní části  do Vysokého Mýta,  na hřiště lídra celé  soutěže.
Od první minuty bylo na hřišti jasno, domácí dominovali ve všech činnostech a bylo jen otázkou kolikrát se budou radovat.
I přes narůstající skóre jsme se v rámci našich možností a dovedností snažili situace řešit fotbalově. Právě proto patří všem našim hráčům pochvala.

Jakub Tlustý - Lukáš Skokan, Marek Jeřábek - Tomáš Dočekal, Štěpán Míšek, Jiří Tyller - Vašek Michálek,Tomáš Tlustý (Michal Černil, Matěj Tlustý, Filip Červeňák)

Tímto utkáním jsme uzavřeli podzimní soutěžní část, ale nejenom výsledek z tohoto utkání nás motivuje k dalším tréninkům.

Celou zimní přestávku budeme trénovat v úterý a ve čtvrtek na umělé trávě od 16:30 do 17:45 hodin.