Mladší žáci - referát z utkání Přelouč - Třemošnice

28.04.2016 15:27

Referát z utkání mladších žáků.

FK Přelouč - ŽSK Třemošnice - 0 : 3 (0:2)
Branky: Štěpán Míšek, Tomáš Tlustý, Jakub Tlustý (pk)

K poslednímu utkání základní části soutěže do Přelouče jsme se mimořádně vydali již ve středu.
Náš soupeř byl před utkáním v tabulce o místo výš než my a tak se dal očekávat vyrovnaný mač.

Stejně jako minulá utkání,  jsme i dnešní utkání pojali zodpovědně od samotného začátku, již od rozcvičky. Celý tým byl  zdravě nažhavený, a
proto  se nám logicky  vydařil úvod utkání.

Ve 2. minutě  vysouvá Tomáš T. průnikovou přihrávkou Štěpána a ten otvírá skóre 0:1. Ve 4. minutě si oba hráči role vymění a Tomáš nekompromisně  po ideální zpětné přihrávce Štěpána zvyšuje na 0:2. Následovali naše další šance Štěpána, Patrika, Tomáše D. ale bohužel již bez brankového efektu. V polovině prvního poločasu se ke slovu dostali i domácí, jejich rychlonohý útočník dvakrát sám postupoval na Jakuba, ten ale obě situace včetně dorážek vyřešil.

Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou hlavně eliminovat rychlonohého útočníka domácích od kterého hrozilo nebezpečí po dlouhých výkopech nebo nákopech. Stopérská dvojice Marek s Danem si ale  se všemi situacemi poradila bravurně. I nadále jsme si kombinacemi po stranách vytvářeli výhodně střelecké pozice, ale vysoký brankář domácích naše střelecké pokusy likvidoval. V závěru jsme kvalitní kolektivní výkon korunovali třetí brankou z pokutového kopu za  sražení Tomáše T.

Celý tým zaslouží za pochvalu za kvalitní a zodpovědný výkon.Hráči začínají věřit intenzivním rozcvičkám a aktivnímu nátlakovému fotbalu. Dnes se velmi dařilo Adéle, Tomáši Dočekalovi, Danu Krškovi a Lukášovi.

Nicméně doporučení pro Lukáše do dalších zápasů: Kopačky musí mít špunty !!!

Doufám, že víkend bez fotbalu nebude nudný !!!

Sestava: Jakub Tlustý - Marek Jeřábek, Jirka Tyller - Lukáš Skokan, Tomáš Tlustý, Adéla Kružíková - Štěpán Míšek, Tomáš Dočekal (Tadeáš Oswald, Dan Marek, Vašek Michálek, Patrik Dunka, Daniel Krška)