Mladší žáci - referát z utkání Heřmanův Městec - Třemošnice

Mladší žáci.

Lepší výsledek než výkon!

Jiskra Heřmanův Městec - ŽSK Třemošnice -
3 : 7 (1:2)
Branky: Patrik Dunka 2, Štěpán Míšek 2 (1 pk), Tadeáš Oswald, Marek Jeřábek, Jakub Tlustý

Druhé kolo nadstavbové části krajského přeboru mladších žáků jsme za chladného počasí odehráli v heřmanoměstecké Bažantnici s tamními borci.

V úvodu utkání jsme se ujali vedení  2:0 (Jakub,Patrik), ale pak jsme ustoupili od kombinační hry a dovolili domácím  před koncem prvního poločasu snížit na 1:2.

Ihned po rozehrávce druhého poločasu jsme domácím dokonce dovolili vyrovnat. Uklidnění do našich řad a návrat ke kombinační hře přinesla ve 36.minutě až přesná střela z dálky  Marka, 2:3. Ve zbytku utkání jsme již domácí do hry nepustili a přidali další čtyři branky.

Více než poločas nám trvalo, než jsme se dokázali vyrovnat s hrou domácích- výkopy,nákopy odkopy za naši obranu. Velmi cenné je, že v průběhu druhého poločasu jsme se dokázali vrátit ke kombinační hře. Musíme se zaměřit na rychlejší přenášení hry ze zahuštěného prostoru.

Sestava : Tomáš Tlustý - Marek Jeřábek, Lukáš Skokan - Adéla Kružíková, Jakub Tlustý, Tomáš Dočekal - Tadeáš Oswald, Štěpán Míšek (Vašek Michálek,Lukáš Vlček,Patrik Dunka)