Mladší přípravka - referát z turnaje v Třemošnici.

15.05.2016 21:33

Další kolo Krajské miniligy přípravek jsme pořádali v neděli 15. 5. 2016 v domácím prostředí.

Do prvního zápasu jsme vlétli jako uragán a soupeři z Lázní Bohdaneč jsme ukázali kdo je doma. Vyšlo nám prakticky vše a vysoká výhra 11:0 (Cipryán 2x, Tlustý 2x, Klepetko 5x, Mostecký 2x) hovořila za vše.

Ve druhém zápase, kdy nám byla soupeřem Přelouč jsme zaspali začátek a brzy prohrávali 0:3. Pak jsme však zabrali a zápas skvěle otočili na konečných 8:5 (Nováček 2x, Rožek 2x, Kolbaba2x, Mostecký a Cipryán).

Zato poslední zápas jsme nepochopitelně odehráli ustrašeně a vysoko jsme podlehli Slatiňanům 4:13. Hlavně první půle (0:9!) byla katastrofální.

Přesto chválím celé mužstvo za celý turnaj s vyjímkou výše zmíněného poločasu a v derniéře v sobotu 21.5. v Přelovicích budeme opět bojovat o další body.

Sestava : Kolbaba (2. zápas Tlustý, 3. zápas Cipryán) - Nováček, Rožek, Mostecký, Brožek, Vašica a Klepetko

Všichni ostatní a několik spoluhráčů z předpřípravky odehráli dva zápasy se Slatiňanami a věřím, že i oni byli s nedělním dopolednem spokojeni...