KP dospělých (4. kolo) - dva body z Luže

01.09.2020 15:48

TJ Luže - ŽSK Třemošnice - 1 : 2 (na penalty 1:4 )
Branky : 19. Fejl - 82. Oswald David

Tomáš Jambor, předseda ŽSK Třemošnice : " Trenér se museli vypořádat s absencí několika hráčů, proto dostali šanci naši mladí hráči z lavičky. V prvním poločase jsme se na hřišti malinko hledali a díky tomu vznikla golová situace a prohrávali jsme 1:0. V tomto poločase jsme také přečkali i několik slibných šancí domácího týmu. Ovšem druhý poločas byl podstatně lepší. Dovolím si tvrdit, že od 70. minuty jsme byli jasně lepším týmem a pozásluze v 82. minutě vyrovnali. Na penalty máme výborného golmana Žďánského, který dva pokusy domácích zlikvidoval a nai hráči se čtyřikrát nemýlili. Dva body z venkovního hřiště jsou doma a jsme za to rádi.

Sestava : Žďánský - Malý, Jelínek (55. Oswald), Petr, P. Šindelář, J. Vančura, Filip (65. Vepřek), Mocanu, Mejtský, Šmídl (62. Kvíčala) Tomíška (77. Míšek)