KP dospělých (21. kolo) - výhra na penalty s Poličkou.

17.04.2016 18:06

ŽSK Třemošnice - SK Polička - 2 : 1 np (pol. 0:0)
Branky : 77. Kunášek - 51. Navrátil

Pro domácí velmi důležitý zápas, ve které bylo potřeba bodovat. To se, i když ne naplno, podařilo a dva těžce vydřené body s kvalitním
soupeřem zůstaly doma. Utkání mělo spád, a i když chybělo více fotbalovosi, bylo se na co dívat. První vážnou situaci pro domácí řešil ve 12. minutě Auersvald. Ve
výskoku se prosazoval Stejskal. Po té zahrozil v 17. minutě M. Šindelář střelou těsně vedle šibenice Slaného svatyně. Největší šanci v první půli zamřil ve 29. minutě Slaný Formanovi. Ten nejprve na zadní tyči hlavičkoval, Slaný bravůrně chytil a opakovanou dorážkou již Forman bránu netrefil. Ve 35. minutě střílel Menšik tvrdě, ale nad bránu hostí.
 Do druhé půlky nastoupil v celku hostí Navrátil, dal hře Poličky myšlenku a v 51. minutě, kdy propadlo celé mužstvo domácích na půlce hostí, skóroval - 0:1. Auersvald si na míč sice sáhl, ale ten stejně za jeho zády skončil. Třemošničtí ovšem nesložili zbraně a v závaru před bránou hostí se v 77. minutě nejlépe zorientoval Kunášek a srovnal na konečných 1:1.
V závěrečném penaltovém rozstřelu byl šťastnější tým domácích a připsal si nakonec dva body (4:2 na pokutové kopy).

Utkání dobře řídila trojice rozhodčích.

Ohlas :
Naše zdravotně zdecimované mužstvo ( chyběli ze základu J. Vančura, Kvíčala, Kalina) podalo bojovný výkon a po zásluze si připsalo alespoň dva body. Polička má kvalitní tým a je spodivem, že na jaře nebodují. V první půlce jsme mohli skórovat častěji nežli soupeř. Opak byl ve druhé půli, takže křížkové utkání. Nyní již musíme myslet na utkání v Letohradu, dát mužstvo zdravotně co nejvíce dohromady a bodovat. Každý bod v boji o záchranu bude důležitý. Tabulka je silně zkreslená, jelikož  chybí některá nehraná utkání a také nejsou odečteny body Lanškrounu. Nesmíme se s naší pozicí spokojit a kluci musí nadále makat."/

ŽSK : Auersvald - Petr, Kunášek, Culek, O.Vančura - Brom (61. Hejcman), Šindelář P.,Šindelář M., Forman - Šebek, Menšík (65. Filip)

Polička : Slaný - Hašek, Žák, Šandera (80. Mužík Jakub), Poul (46. Navrátil), Mužík Jiří, Švec, Pazdera, Netolický R., Stejskal, Andrle