Dorost odehrál přátelské utkání soupeřem bylo mužstvo Hlinska.

03.03.2019 16:15

FC Hlinsko - ŽSK Třemošnice - 6 : 2 (3:2)

Dorost odehrál další přátelské utkání. Opět se hrálo na UMT v Chotěboři, ale soupeřem bylo tentokrát mužstvo Hlinska hrajícího horní polovinu tabulky KP.
K zápasu jsme odjeli pouze v jedenácti a z toho byli v sestavě dva žáci. Přesto či právě proto se všichni kousli a odehráli dobrý zápas. Prohra 2:6 (Šmídl a Oswald D.) víceméně odpovídá dění na hřišti. Každopádně jsme nezachytili začátek utkání a po pár minutách jsme prohrávali 0:3. Pak jsme se vzpamatovali, zkorigvali na poločasových 2:3, ale ve druhé půli, která byla paradoxně z naší strany lepší než ta první, jsme branky pouze dostávali. Hrál se bezstarostný ofenzivní fotbal, který diváka asi i bavil (výsledek mohl klidně být 8:12!!!), ale trenéři obou týmů chvílemi kroutili hlavou. A to jak nad konečným řešením některých situací, tak hlavně nad tím,
jak jsme se všichni do mnoha šancí na obou stranách dostávali...

Do začátku soutěže máme tři týdny a je na čem pracovat. Hlavně se musí dát dohromady marodi a ti, kteří ještě nevědí zda hrát či nehrát, to je oč tu běží...

Sestava : Mrázek - Michálek, Jelínek Milan, Pospíšil, Erben - Míšek, Krška, Šmídl, Klein - Jelínek Filip, Oswald David