1. třída dorostu (19. kolo) - výhra nad St. Hradištěm.

22.04.2019 20:09

ŽSK Třemonice - Staré Hradiště - 5 : 1 (3:1)
B : 1. Klein, 7. a 59. Šmídl, 32. Jeřábek, 78. Krška - 62. Khol

V dalším kole jsme přivítali poslední tým tabulky Staré Hradiště. Do zápasu
jsme vstoupili skvěle a po několika málo sekundách otevřel skóre Klein. Za šest minut Šmídl přidal další branku. Ve 32. minutě na 3:0 zvýšil Jeřábek. Několik dalších šancí jsme nevyužili a tak po solidně odehrané půli vedeme o tři branky.

Přestože jsme si o přestávce řekli, že hru musíme celkově zpřesnit, hrát více po zemi, kombinovat a hlavně přesněji zakončovat, nic z toho se nám nedařilo ba naopak. Přidali jsme sice další dvě branky (59. Šmídl a 78. Krška), ale herně jsme tápali. V 62. minutě jsme dokonce obdrželi branku, která trochu zaváněla ofsajdem, ale hosty jsme ještě do několika příležitostí trestuhodně pustili několikrát.

V neděli 28.4. v 10:00 hrajeme ve Svítkově, kde hraje PARAMO Pardubice. Ti na jaře prohráli všechny své čtyři zápasy při skóre 5 : 54 ! Doufám, že zapomeneme na nepříliš povedený druhý poločas posledního zápasu, soupeře nepodceníme, budeme hrát svou hru a půjdeme za dalším vítězstvím...

Sestava : Mrázek - Míšek, Jeřábek, D. Oswald, Tomíška (68. Erben) - Šmídl, Jelínek, Krška, Pospíil - Klein, Halás (68. T. Oswald)