1. třída dorostu (23. kolo) - výhra nad vedoucím mužstvem.

21.05.2019 18:09

ŽSK Třemošnice - Opatovice nad Labem - 4 : 3 (1:1) na penalty 3:2
Branky : 20.,63, 81. Šmídl - 13., 55., 58. Hanovec

V sobotu se odehrál velmi zajímavý zápas 23. kola mezi druhou Třemošnicí a prvními Opatovicemi... Přestože jsme byli oslabeni o zraněného Davida, na
Ukrajině studujícího Sergeje a náhle onemocněného Jardu, hrál se oboustranně velice dobrý mač. Do sestavy se po mnoha měsících vrátil Sehnoutka a nepočínal si v útoku vůbec zle. Byl to trochu střelecký koncert dvou mužů - domácího Šmídla a hostujícího Hanovce, kteří si připsali každý hattrick, ale i ostatní přispěli ke kvalitě ! Po brejkové akci šli hosté do vedení 0:1 už ve 13. minutě, ale za sedm minut bylo srovnáno 1:1.

Po půli pak Jelda s Mrázou vyrobili v 55. neskutečný kiks 1:2 a za tři minutky opět víceméně po brejku 1:3! Naši kluci však zvedli hlavu a za pět minut snížili na 2:3. No a nakonec devět minut před koncem zahráli hosté ve vlastním PÚ rukou a z penalty to bylo konečných 3:3. V penaltovém rozstřelu jsme byli šťastnější, ale jeden Mrázkův zákrok stojí za zmínku a zmínit bych chtěl i hostujícího gólmana, který před vyrovnáním na 3:3 předvedl několik skvělých zákroků. Přestože jsme chtěli vyhrát a stáhnout náskok Opatovic na tři body, máme ztrátu pětibodovou, ale jedeme dál. Každopádně byl to hodně dobrý zápas hraný ostře a přesto fair play a celkem slušná návštěva zákonitě ocenila obě mužstva zaslouženým potleskem. Ať už skončíme v tabulce jakkoli, myslím si, že je to zatím povedená sezona, škoda jen, že kvantitativně trochu strádáme...

Třemošnice : Mrázek - Erben, Míšek (46. Hrzán), Jeřábek, Tomíška - Šmídl, Jelínek, Krška, Sehnoutka - Klein, Halás