1. třída dorostu (4. kolo) - vysoká výhra v Býšti.

31.08.2020 15:53

SK Býšť - ŽSK Třemošnice - 2 : 14 (1:5)
Branky : 8. vlastní, 56. Babák - 6., 18., 25., 68., 75. Krška, 29., 83. Oswald, 43., 69., 70., Kmoníček, 58. Petrus,  72., 77. Klein, 80. Smutný

Další mistrovské utkání jsme sehráli v pro nás neznámé Býšti. Útulné hřiště
ale asi minimálních rozměrů naznačovalo, že by to mohl být fotbal plný kontaktů a osobních soubojů. Tomu jsme se snažili vyhnout roztažením hry a v několika fázích zápasu se nám to dařilo. Hřiště bylo po předchozím vydatném dešti trochu podmáčené, ale to byla možná naše výhoda. Páteční trénink, který byl hlavně střelecký se zřejmě v zápase projevil, protože jsme se o střelbu opravdu snažili. Důležitým faktorem byl však návrat Kršky do sestavy. S ním se zvedla celkově kvalita a kluci snaživého soupeře přehráli prakticky ve všech směrech. Po poločase jsme vedli 5:1, když jsme dali všechny branky (za domácí jsme se trefili my)... Ve druhé půli jsme přidali plno dalších pěkných akcí a gólů až se skóre zastavilo na stavu 14:2. Doufám, že nás vysoká výhra neukolíbá a i další zápas, kdy v sobotu 5.9. ve 14:30 přivítáme dalšího nováčka soutěže Mnětice, odehrajeme zodpovědně a budeme se fotbalem hlavně bavit.

Sestava : Mrázek - Michálek (45. Petrus), Tlapák, Červeňák, Smutný, Krška, Brynych, Oswald, Kmoníček, Marek, Klein