1. třída dorostu (13. kolo) - v podzimní derniéře výhra.

03.11.2019 20:17

ŽSK Třemošnice - Lázně Bohdaneč / Živanice - 5 : 0 (4:0)

Branky : 4. Jeřábek, 10., 41. Šmídl, 30. Míšek, 83. Oswald

V podzimní derniéře jsme se představili doma proti souklubí Lázně Bohdaneč / Živanice. V zápase jsme podali zodpovědný výkon a zaslouženě zvítězili a myslím, že po právu nám patří titul "půlmistra". Bohužel jsme se museli obejít bez nemocného kapitána a dříče Tadeáše Tomišky a Dana Sehnoutky, který zaspal... Každopádně úvodní sestava měla šťávu a již ve 4. minutě Jeřábek otevřel skóre. V 10. přidal další branku Šmídl, ve 30. Míšek, ve 41. opět Šmídl a bylo prakticky rozhodnuto.

Ve druhé půli se po prostřídání utkání víceméně dohrávalo a konečnou podobu výsledku dal až v 83. Oswald. Nutno podotknout, že brankový rozdíl mohl a měl být vyšší...

Sestava : Mrázek - Míšek, Jeřábek, Šmídl, Krška, Brynych, Marek, Michálek, Klein, Oswald, Benda (85. Červeňák)

Podzimní část tedy skončila, přezimujeme na prvním místě tabulky s náskokem tří bodů před souklubím Moravany/Dašice a devíti před Horním Jelením což je jediné mužstvo, kterému jsme podlehli. Ostatních devět zápasů jsme vyhráli, to vše při skóre 46:17, takže máme nejlepší útok a druhou nejlepší obranu. Doufám, že nebudeme spát na vavřínech a v jarní části budeme dál šlapat a proč tuto soutěž nevyhrát... Nyní si ještě tři čtvrtky vždy v 18:30 zatrénujeme na malé UMT a vše
ukončíme 23.11. turnajem, kterého se zúčastní kromě našich dvou mužstev ještě Heřmanův Městec, Habry, Ždírec n/D a Vrdy.