14. kolo KS - Starší přípravky

26.05.2015 21:10

Obrazek
K poslednímu kolu krajské soutěže přípravek jsme se v neděli vypravili do Přelovic. Tam jsme se postupně utkali s týmy MFK Chrudim, domácími a na závěr s SK Lázně Bohdaneč.

ŽSK Třemošnice - MFK Chrudim B - 2 : 4 (Štěpán Míšek, Marek Tlapák)

Vedení soupeře  0:2 jsme stačili do poločasu ještě vymazat, ale ve druhém poločase jsme již tahali za kratší konec.

ŽSK Třemonice - TJ Přelovice - 4 : 6 (3xŠtěpán Míšek,Adéla Kružíková)

Sice jsme se ujali vedení, ale po našich hrubých chybách soupeř odskočil až na 2:6. Závěr utkání jsme ještě trošku zdramatizovali.

ŽSK Třemošnice - SK Lázně Bohdaneč - 5 : 2 (2xMichal Smutný,2xŠtěpán Míšek,Tomáš Dočekal)

Tradičně s Adélou v brance jsme soupeře povzbuzeného vítězstvím nad domácími předčili naší kombinační hrou.

Sestava : Jakub Tlustý (Adéla Kružíková) - Marek Tlapák, Vášek Michálek, Tomáš Tlustý, Zuzka Šmídová, Štěpán Míšek - Vojta Valčík, Adéla (Jakub), Michal Smutný, Tomáš Dočekal, Dan Marek

Poslední turnaj před nedělní kvalifikací (31.5. v České Třebové)  o přeborníka Pardubického kraje nás nezastihl v oslnivé formě.

Kromě tradiční bolesti s řešením situací při zakončení, jsme dnes neoplývali ani rychlostí a důrazem. Často jsme se koncentrovali jenom na míč a zapomínali krýt prostor a vhodně se posouvat.

I přes dvě porážky opět došlo na děrovačku rodičům a tradiční kolečka na kruháku v Přelouči.

Tento týden musíme vyladit formu na nedělní kvalifikační turnaj v České Třebové. Tam nás čeká sedm náročných utkání.