1. třída dorostu (9. kolo předehrávka) - výhra nad Paramem Pce.

11.09.2020 18:33

ŽSK Třemošnice - PARAMO Pardubice - 6 : 2 (1:1)
Branky : 14., 42. Oswald, 47. Smutný, 51., 83. Klein, 73. Krška - 15., 59. Votava

Ve čtvrteční předehrávce jsme přivítali pardubické Paramo, které má letos
solidní mužstvo. Hned v první minutě jsme mohli z jasné gólovky jít do vedení, ale míč letěl k údivu všech hodně vysoko... Pak jsme soupeře zatlačili, až Oswald otevřel ve čtrnácté minutě skóre. Hosté však o minutu později rychlonohým Votavou vyrovnali a naše hra pak postrádala řád... Pár minut před půlí nám ale hosté vedení víceméně darovali, ale hlavně díky Oswaldově sledování míče.

Poločasové vedení nám snad psychicky pomohlo a druhou půli jsme odehráli již o dost lépe a zaslouženě vyhráli 6:2. Škoda Jeřábkova zranění předního stehenního svalu, protože po pěti brankách v minulém zápase se nyní neměl možnost tolik prosadit.

Hned v sobotu ve 13:30 nás čeká další zápas, tentokrát v Orli. Věřím, že pojedeme dál na vítězné vlně.

Sestava : Mrázek - Michálek, Tlapák (49. Brynych), Jeřábek (68. Vdovychenko), Červeňák, Smutný, Krška, Oswald, Kmoníček, Marek, Klein