1. třída dorostu (3. kolo) - výhra na penalty.

23.08.2020 13:45

ŽSK Třemošnice - SK-1.FC Mikulovice - 2 : 1 (na penalty)
Branky : 9. Oswald Tadeáš - 34. Slavík

Druhé mistrovské utkání jsme sehráli premiérově na domácím stadionu jako předzápas dospělým. Soupeřem nám byly Mikulovice. Při vší úctě k soupeři jsme měli tento zápas vyhrát za tři body, ale vývoj byl poněkud jiný...

Do utkání jsme nastoupili se staronovou posilou Matějem Kmoníčkem, který kluky rozhýbal a již v 9. minutě se hezky prosadil Oswald a vedli jsme 1:0. Vypadalo to, že zápas v klidu zvládneme. Přestože jsme byli lepším mužstvem, stále tomu něco chybělo. Navíc Brynych s Markem občas svými nejistými brannými zákroky dali možnost se dostat do hry i soupeři. To vyvrcholilo ve 34. minutě, kdy jsme z celkem nevinné akce obrželi branku na 1:1.

Celkově byl náš výkon poněkud sterilní a i přes možná i dvacet rohových kopů a několika solidních šancí či jejich náznaků již další branka bohužel nepadla. Hostující gólman Červenka totiž předvedl několik solidních zákroků. Pokutové kopy jsme ale zvládli lépe i díky tomu, že Mrázek hned první soupeřův zneškodnil a hosté ještě nastřelili břevno.

Příští zápas sehrajeme vloženým kolem ve středu 26.8. v 17:00 s Heřmanovým Městcem a chceme-li uspět, musíme své šance proměňovat a přistoupit k derby zodpovědněji. Pak o víkendu jedeme do Býště, což je pro nás absolutní neznámá, protože je to nově se zrodivší mužstvo. Tak uvidíme...

Sestava : Mrázek - Michálek, Tlapák, Červeňák, Smutný, Brynych, Oswald, Kmoníček, Marek (55. Valčík), Petrus (66. Vdovychenko), Klein