1. třída dorostu (12. kolo) - výhra nad mužstvem Mikulovice

30.10.2019 20:15

Mikulovice/Ostřešany - ŽSK Třemošnice - 1 : 3 (0:2)

Branky : 87. Melichar - 37. Šmídl, 43. Tomíška, 58. Krška

Dorost sehrál předposlední zápas podzimu. Další výhra, nyní v Mikulovicích, se nerodila lehce. V první půli se hrálo dlouho bez branek až ve 37. otevřel skóre Šmídl a o šest minut později přidal druhou branku Tomiška.

Ve druhém poločase na rozdíl tří branek upravil v 58. Krška. Domácí tři minuty před koncem jen korigovali na konečných 1:3 pro naše barvy. Domácí měli výškovou převahu, ale my jsme byli fotbalovější.

Chápu některé hráče, že chtějí hrát více minut, ale poctivou prací a pokorou se toho určitě dá dosáhnout. Snad si na tréninku vše vyřikáme a v posledním zápase sezóny dostanou všichni dostatečnou porci minut a prodají to co umí.

Poslední mač nás čeká s Lázněmi Bohdaneč v neděli 3.11. v 10:00 doma. Pak pár tréninků a ukončení podzimu turnajem 23.11. na naší malé UMT.

Sestava : Mrázek - Míšek, Jeřábek, Tomíška, Šmídl, Krška, Brynych, Marek, Michálek, Klein, Oswald