.

Mistrovská utkání 8. 6. - 15. 6. 2019
Datum čas Tým Domácí Hosté Výsledek tab.
15.6. 14 muži Lanškroun Třemošnice 6:2 (2:1) zde
9.6. 10 dorost Třemošnice H. Městec 3:2 (2:1) zde
15.6. 9.30 st. žáci Třemošnice Prosetín 3:1  (1:1) zde
15.6. 11.15 ml. žáci Třemošnice Prosetín 1:4 (0:2) zde

 

 

Články

Víkendové výsledky našich mužstev (15. - 16. 6. 2019)

16.06.2019 12:03
A mužstvo dospělých : FO Lanškroun - ŽSK Třemošnice - 6 : 2 (2:1) Branky : 18. Kolomý,40.,72.,82. Ptáček,59....

Program oddílu 15. - 16. 6. 2019

13.06.2019 18:27
Dospělí : FO Lanškroun - ŽSK Třemošnice Mistrovské utkání 30. kolo - Tlapnet krajský přebor Pce. Začátek utkání :...

KP dospělých (29. kolo) - domácí výhra nad Žamberkem

11.06.2019 18:41
ŽSK Třemošnice - 1. FC Žamberk - 4 : 1 (3:0) Branky : 21., 35. Šindelář Petr, 45. Šindelář Miroslav, 90. Pieiesh - 50....

Starší žáci - referát z mistrovského utkání v Bohdanči

11.06.2019 18:10
FK Lázně Bohdaneč - ŽSK Třemošnice - 4 : 3 (4:0) Branky: Radim Šíma, Pípoš 07, Pája 07 Další utkání jsme odehráli na exligovém...

1. třída dorostu (26. kolo) - výhra nad Jiskrou H. Městec

10.06.2019 15:57
ŽSK Třemošnice - Heřmanův Městec - 3 : 2 (2:1) Branky : 1. Krška, 35., 66. Šmídl - 39. Voženílek, 54. Ouřecký  Dorost...

Víkendové výsledky našich mužstev (8. - 9. 6. 2019)

08.06.2019 21:03
A mužstvo dospělých : ŽSK Třemošnice - 1. FC Žamberk - 4 : 1 (3:0) Branky : 21. a 35. Šindelář Petr, 45. Šindelář...

Program oddílu 8. - 9. 6. 2019

06.06.2019 19:21
Dospělí : ŽSK Třemošnice - FC Žamberk Mistrovské utkání 29. kolo - Tlapnet krajský přebor Pce. Začátek utkání :...

Zhodnocení jarní části krajské soutěže starších přípravek

06.06.2019 19:01
ZHODNOCENÍ JARNÍ ČÁSTI KRAJSKÉ SOUTĚŽE STARŠÍCH PŘÍPRAVEK V jarní části soutěže jsme sehráli 18 zápasů,ve kterých jsme 6x...

FINÁLE krajské soutěže starších přípravek v Třemošnici

06.06.2019 18:48
V neděli 2.6. jsme měli tu čest pořádat na našem domácím hřišti finále krajské soutěže starších...

KP dospělých (28. kolo) - Prohra s mužstvem TJ Svitavy na PK

04.06.2019 17:44
TJ Svitavy - ŽSK Třemošnice - 3 : 2 (0:1) - na penalty 4:2 Branky : 63. Bartoš, 68. Juřík - 13. a 74. David...

Starší žáci - referát z mistrovského utkání se Sokolem Libchavy

04.06.2019 17:37
ŽSK Třemošnice - Sokol Libchavy - 2 : 1 (0:1) - na pokutové kopy Na domácím hřišti jsme chtěli navázat na dobrý výkon...

1. třída dorostu (25. kolo) - výhra nad SK Lázně Bohdaneč

02.06.2019 20:48
ŽSK Třemonice - SK Lázně Bohdaneč - 10 : 1 (8:0) Branky : 3. Sehnoutka, 19.,20.,30.,35.,82. Šmídl, 22., 43. Krška, 29....

Víkendové výsledky našich mužstev (1. - 2. 6. 2019)

02.06.2019 19:37
  A mužstvo dospělých : TJ Svitavy - ŽSK Třemošnice - 3 : 2 (na penalty) Branky : 63. Bartoš, 68. Juřík - 13., 74....

Program oddílu 1. - 2. 6. 2019

30.05.2019 18:59
Dospělí : TJ Svitavy - ŽSK Třemošnice Mistrovské utkání 28. kolo - Tlapnet krajský přebor Pce. Začátek utkání :...

KP dospělých (27. kolo) - Prohra doma s Hlinskem

28.05.2019 20:32
ŽSK Třemošnice - FC Hlinsko - 0 : 5 (0:2) Branky : 19., 38., 82. Vašek, 69. Dostál, 87. Solnička   Jiří Turek,...

Starší přípravka na mistrovské turnaji v Třemošnici

28.05.2019 20:24
Poslední kolo krajské soutěže starších přípravek 25.5.2019 v Třemošnice V sobotu 25.5. jsme na domácím pažitu přivítali soupeře...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>


Živě : Lanškroun - Třemošnice
15. 6. 2019 
(klikni na obrázek)
Začátek 14 hodin

 
 Hlavní partner klubu :
 
Generální partner mládeže :

 

Poslední utkání dospělých
(30. kolo)

Lanškroun - Třemoš. - 6:2
15. 6. 2019 , zač. 14 h.
hřiště Lanškroun

 
Příští utkání
(?. kolo)

??? - ???
?. ?. 2019, zač. 17 h.
hřiště ???

 

Tabulka KP dospělých
(po 30. kole - konečná)
1.
FO Lanškroun
70
2.
FK Letohrad
61
3.
FC Hlinsko
58
4.
Moravská Třebová
57
5.
Jiskra Litomyšl
57
6.
TJ Svitavy
56
7.
MFK Chrudim B
47
8.
Heřmanův Městec
47
9.
FK Česká Třenbová
44
10.
TJ Luže
43
11.
Sokol Moravany
41
12.
SK Holice
39
13. FK Agria Choceň     35
14.
ŽSK Třemošnice
26
15.
Dolní Újezd
22
16.
1. FC Žamberk
17

 

30. kolo (15. - 16. 6.)
Č. Třebová - Chrudim B 1:2
Litomyšl - D. Újezd 2:0
Svitavy - Choceň 2:1
Moravany - M. Třebová 4:2
H. Městec - Holice 7:2
Žamberk - Luže 1:5
Hlinsko - Letohrad 2:1
Lankroun - Třemošnice 6:2


 

Tabulka střelců mužstva
po 30. kole
 Král Michal 9
 Hejcman Michal 6
 Forman David 4
 Šindelář Petr 4
 Fejl Dominik 3
 Forman Tomáš 3
 Šindelář Miroslav 3
 Brom Marek 2
 Mejtský Tomáš 1
 Pieies Serhii 1
 Mocanu Liviu 1
 vlastní 4

 

 

Dorost :

.

Poslední mistrovské utkání
(26. kolo)

Třemoš. - H. Městec - 3:2

9. 6. 2019 , zač 10 h.
hřiště Třemošnice

 
Příští mistrovské utkání
(??. kolo)

??? - ???
?. ?. 2019, zač. 10 h.
hřiště ???

.

Tabulka 1. třída dorostu
(po 26. kole - konečná)
1.
Opatovice n. L.
64
2.
ŽSK Třemošnice 
59
3.
SK Pardubičky B
52
4.
SK Dřenice
51
5.
Lázně Bohdaneč
47
6.
Heřmanův Městec
45
7.
SK-1.FC Mikulovice
28
8.
Spartak Slatiňany B
27
9.
Pamaro Pardubice
21
10.
Staré Hradiště
11