Z České Třebové návrat bez bodů a se zraněnými hráči

28.03.2022 00:00

Ke druhému jarnímu kolu odjeli dospělí v neúplné sestavě a pouze s jedním náhradníkem... Přesto byla první půle poměrně vyrovnaná a domácí ani hostující fanoušci se branky nedočkali. Po změmě stran hned po pěti minutách došlo k nezaviněnému zranění nadějného dorostence Michálka, který byl později odvezen s podezřením na otřes mozku. A aby toho nebylo málo, přišla hrubka v obraně a domácí se celkem lehce ujali vedení. Když čtvrt hodiny před koncem Honza Vančura srovnal, mohlo to vypadat na pěkný bod z venku, jenže již o tři minuty později šli domácí opět do vedení a ještě se nepříjemně zranil Žďánský, do branky musel Vepřek a dohrávali jsme v deseti... V nastaveném čase domácí přidali třetí gól a jelo se domů.

V sobotu 2.4. v 15:30 přivítáme Choceň a ať už bude sestava jakákoli, pokusíme se určitě získat první jarní body.