V předehrávce dorost opět zvítězil!

14.05.2022 05:57

Dorost jede bohudík na vítězné vlně... Pátek 13.5. nebyl pro náš dorost nešťastným ba naopak. V přehrávce jsme přivítali souklubí Chrast/Zaječice. První půle i přes naši mírnou převahu dlouho žádné branky nepřinášela, ale dvě resp. minutu před koncem Michálek a Lyashko upravili na poločasových 2:0.

Když opět Michálek tři minuty po přestávce upravil na 3:0, bylo prakticky rozhodnuto. Pak v 57. opět Lyashko a v 73. Oswald (asi nejlepší hráč utkání) upravili na konečných 5:0. Naši mladíci si tak celkem v pohodě došli pro tři body.

Příští víkend mají kvůli odhlášení Kameniček ze soutěže volno, takže další zápas je čeká až 21.5. v Orli, který je na medailové pozici. Věřme, že i tam potvrdí současnou pohodu a formu. Podaří-li se to, tak už mohou reálně pomýšlet na horní polovinu tabulky, kam určitě patří.

Sestava: Mrázek-Michálek, Tlapák, Spěvák, Lyasko (80. Kartash), Brynych, Oswald, Petrus R. (67. Brázda), Marek, Petrus A., Vlček