Na úvod jara nejtěsnější prohra s Pardubičkami 0:1 (0:0)

20.03.2022 05:16

K premiérře jarní části sezóny k nám zavítal poměrně mladý a především běhavý tým Pardubiček. Prakticky celý zápas byl náš soupeř více na míči, ale brankových příležitostí bylo na obou stranách k vidění pramálo. V první půli stojí za zmínku snad jen zajímavý únik Jelínka, který však bohužel skončil kličkou pod křižujícího obránce...

Po změně stran se opět pokračovalo v boji mezi vápny. Až v 69. minutě po našem zbytečném faulu u postranní čáry, přišel skvěle kopnutý centr zleva a do něho se položil hlavou hostující Svoboda a prakticky rozhodl o dělbě bodů. V závěru při gólové hlavičce nestárnoucího Šebka podržel hosty bravurním zákrokem Zahradník, takže o první jarní body se třemošničtí borci musí poprat příště, což bude v sobotu 26.3. v 15:00 v České Třebové, autobus odjíždí již ve 12:00.

V remízovém zápase prostě byli hosté trpělivější a asi i šťastnější.

Sestava:Žďánský-Malý, Petr (23. Michálek), Jablečník-Vančura O., Tomiška (86. Vepřek), Forman D., Šindelář P., Jelínek-Šebek, Brom (71. Petrlík)