Mužům připlavala poměrně jednoduchá výhra...

06.06.2022 16:53

Muži přivítali v předposledním domácím zápase Moravany. Už ve 36. sekundě rozvlnil hostující síť Šebek a nakonec to byla branka vítězná. Za další čtvrthodinu se k Jirkovi připojil jeho jmenovec Petrlík a touto brankou prakticky přišel obrovský plavák... Když už to vypadalo, že fotbal se mění ve vodní pólo, přišla přestávka a losování tradiční tomboly bylo téměř za sucha. Ani ve druhé půli, kdy již pršelo jen mírně, se nehrál oboustranně špatný fotbal, ale branku přidali jen naši a byl to opět nestárnoucí Šebek, který v 75. minutě upravil na konečných 3:0. příští neděli se zajíždí do Moravské Třebové a pak už přijde derniéra v derby s Heřmanovým Městcem.

Sestava: Tuček-Malý, Jablečník, Petr (46. Brom), Šindelář P., Vančura O., Vančura J., Šebek (80. Rubanyk), Petrlík (68. Šmídl), Jelínek, Šindelář M.