Muži :

FK Přelouč - ŽSK Třemošnice - 1:1 (1:0)
Branky : 8. Čada - 60. Forman David

Sestava : D. Oswald - Krška, J. Malý, Petr (46. R. Šmídl), Vávra (46. Holubec), Šebek (78. Lazaridis), Petrlík, D. Forman, M. Šindelář, T. Oswald, Tomiška

Začátek zápasu přinesl nečekaný rychlý gól. Již ve 8. minutě se domácí tým Přelouče dostal do vedení. David Čada se trefil a poslal svůj tým do vedení 1:0. Tento brzký gólový zásah byl motivací pro oba týmy, aby pokračovaly ve své hře a snažily se přidat další góly.Třemošnice však neztratily svou víru a snažily se vyrovnat. Ovšem domácí obrana byla na svém místě a hosté měli problém se prosadit. Avšak ve 82. minutě přišel okamžik, na který dlouho čekali. David Forman se trefil a vyrovnal na 1:1. Tento gól byl odměnou za jejich bojovnost a vytrvalost a znamenal zvrat v utkání.Poslední minuty zápasu byly plné napětí a snahy obou týmů získat vítězný gól. Ovšem žádný z nich se už do sítě neprosadil a zápas skončil remízou 1:1. I když se žádný tým nedočkal plného bodového zisku, utkání bylo obohaceno o skvělý výkon a odhodlání obou stran.Výsledek nerozhodného zápasu ukazuje, že ve fotbale může být cokoli. Ať už jde o rychlé góly, obraty nebo závěrečný tlak, fotbal je stále nepředvídatelný a plný emocí. Obě mužstva si zaslouží uznání za svou houževnatost a bojovnost, kterou ukázaly na hřišti. Tento zápas nám připomněl, proč je fotbal tak oblíbený sport - kvůli jeho neustálému napětí, nečekaným momentům a schopnosti týmů se vzepřít až do posledního hvizdu rozhodčího.

Ohlasy k zápasu

David Oswald (ŽSK Třemošnice) : Domácí šli hned v sedmé minutě do vedení po nešťastném odrazu v našem vápně, ve druhem poločase jsme se dostávali víc do šancí, ale stačilo to jen na remízu 1:1