Mladší žáci - referát z utkání Třemošnice - Přelouč.

19.09.2016 15:46

ŽSK Třemošnice - FK Přelouč - 4 : 2 (2:2)
Jan Kasal 2, Vojta Balog, Tadeáš Oswald

V sobotu jsme přivítali na domácím hřišti soupeře naší výkonnostní úrovně, tzn. z druhé poloviny tabulky krajského přeboru MŽ.

Po týdenní léčbě zábavnými tréninky  z gólového přídělu v posledním kole jsme do utkání vstoupili aktivně a vypracovali si slibné příležitosti, bohužel bez důrazného a rychlého zakončení. Z úvodní branky se ale radovali hosté. Proti vedení hostí byl ovšem Honza Kasal, nejprve z dorážky po střele Toma Dočekala vyrovnal a poté umístěnou střelou skóre otočil v náš prospěch. Nicméně soupeř před přestávkou rovněž umístěnou střelou vyrovnal na poločasových 2:2.

Úvod druhého poločasu jednoznačně patřil hostům, vytvořili si několik šancí a  svůj tlak,bohudík pro nás, korunovali pouze nastřelenou tyčkou. Po důrazném kaučinku jsme zareagovali na změnu v rozestavení  soupeře a hru postupně vyrovnali. Navíc jsme se dvakrát dokázali gólově prosadit   po rychlých akcích Vojtou Balogem a Tadeášem Oswaldem. Utkání jsme poté již dovedli k vytoužené výhře.

S rovnocenným soupeřem si celý tým  zaslouží pochvalu za nasazení,odhodlání,bojovnost a za snahu o fotbalové věci. Přesto bych vyzdvihnul výkon Serjoži, Dana, Vojty B., Lukáše a obou Janů.

V úterý trénujeme a ve středu opět utkání s hratelným soupeřem ze Slatiňan.

Sestava : Serhei Lyashko - Michal Smutný, Vašek Michálek - Marek Tlapák, Jan Kasal, Lukáš Vlček - Vojta Balog, Tom Dočekal (Jan Peisker, Dan Marek, Vojta Valčík, Tadeáš Oswald, Tom Benda, Roman Petrus)