Další povinná výhra s u předposledního

24.04.2022 10:27

Po posledních celkem utrápených zápasech si nyní naši borci došli pro poměrně hladkou výhru o poznání jednodušeji. Ve 20. minutě otevřel skóre Jelínek a čtyři minuty před půlí vedení pojistil Šmídl. Dobře jsme vstoupili i do druhého poločasu, kdy opět Šmídl zvýšil v 51. minutě na 3:0 z našeho pohledu a konečnou podobu dal výsledku Petr Šindelář v 64. minutě. Dlužno dodat, že domácí Rohovládová Bělá podala poměrně vlažný výkon, čehož jsme dokonale využili. Příští sobotu 30.4. to bude ale těžší písemka, protože přivítáme lídra tabulky a aspiranta postupu Horní Ředice. Na podzim jsme tam nechali po nejtěsnější prohře dobrý dojem, tak snad i odveta bude konečně pěkným fotbalem a třeba s úspěšnou tečkou pro třemošňáky...

Sestava: Žďánský-Vepřek, Malý, Jablečník, Petrlík (65. Rubanyk), Šindelář P., Šebek, Jelínek, Šindelář M., Tomiška, Šmídl