1. třída dorostu (11. kolo) - výhra nad mužstvem SK Pardubičky B

20.10.2019 21:12

ŽSK Třemošnice - SK Pardubičky B - 6 : 1 (4:1)
Branky :  6., 37. Šmídl, 24., 88. Oswald, 40. Marek, 61. Klein - 28. Mec

Zápas 11. kola soutěže sliboval zajímavý fotbal, protože proti sobě nastoupily týmy z čela tabulky, konkrétně první se třetím... Po minulém nepříliš povedeném, i když vítězném zápase si kluci víceméně sami naordinovali dva poměrně náročné tréninky a zřejmě to pomohlo. V stoupili jsme do zápasu aktivně a hlavně zodpovědně. Již v 6. minutě otevřel skóre Šmídl 1:0, ve 24. krásnou branku přidal Oswald 2:0. O čtyři minuty Krška musel zatáhnout za brzdu při úniku soupeře a ten z PK snížil 2:1. Na 3:1 dal ve 37. Tomiška a konečnou podobu poločasovému výsledku dal ve 40. Marek 4:1.

I druhou půli jsme měli pod kontrolou a po hodině hry byl po závaru před brankou soupeře Klein nejdůraznější 5:1 a dvě minuty před koncem po nejhezčí akci zápasu skóre uzavřel svou druhou brankou Oswald 6:1.

Tentokrát si kluci mákli a zodpovědným přístupem došli k zasloužené výhře. Přestože výsledek hovoří jasně, soupeř chtěl hrát fotbal a právem jsou v popředí tabulky.

Příští neděli 27.10. v 10:30 hrajeme v Mikulovicích, které
jsou nyní třetí a v posledním kole se utkáme s Lázněmi Bohdaneč, které jsou na čtvrtém místě tabulky. Tyto zápasy ukáží, na kterém místě budeme přezimovat, máme to ve svých nohách!

Sestava : Mrázek - Michálek, Krška, Brynych, Marek - Klein, Tomiška, Míšek, Benda