V derniéře Tlapnet KP zbytečně vysoká prohra s Holicemi...

07.11.2022 10:50

K poslednímu zápasu přijely Holice. V případě výhry jsme mohli v klidu přezimovat v půlce tabulky, naopak náš soupeř na medailové pozici. Lépe jsme vstoupili do zápasu my a díky kanonýrovi Šebkovi jsme již v 18. minutě vedli. Ale už o osm minut později stihly Holice vyrovnat.

Ve druhé půli se však s remízou nechtěl smířit hostující Václavek... Nejprve v 64. krásným lobem upravil na 1:2, pak v 74. z penalty na 1:3 a v 90. na konečných 1:4. Na konci však možná až krutou prohru neunesl kapitán Petr Šindelář a jeho zbytečný výlev na adresu AR2 bude mít bohužel dohru u DK. Nutno dodat, že stopka na jeden zápas to opravdu nebude. Navíc podle videa byly obě situace před penaltou a poslední brankou opravdu v pořádku...

Takže nyní zimní příprava a o víkendu 11.-12.3. 2023 to začne znovu!

souteze.fotbal.cz/zapasy/zapas/f093372e-6ef2-45e0-a041-8cb71f85a9b7