Starší žáci na turnaji v Heřmanově Městci.

26.02.2018 22:09

V sobotu 24. února jsme se v heřmanoměstecké sportovní hale zúčastnili turnaje starších žáků. Na turnaj jsme odjeli s posilami v optimálním počtu, s devíti hráči, dvě čtveřice a brankář.

Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, hrálo se systémem každý s každým, utkání trvala 17 minut, forma 1+4.

Na turnaji jsme obsadili pěkné 3.místo.

Konečné pořadí: 1.Slatiňany, 2.Přelovice, 3.Třemošnice, 4.Ždírec n/D, 5.Heř.Městec, 6.Přelouč, 7.Lázně Bohdaneč

Sestava: Michal Mrázek – Radek Brynych, Jakub Tlustý, Tadeáš Oswald, Tomáš Dočekal, Daniel Krška, Jindra Pilař, Michal Pavlík, Daniel Marek

ŽSK Třemošnice - FK Jiskra Heřmanův Městec - 3 : 1 (2x Tadeáš Oswald, Michal Pavlík)
Domácí jsme na úvod přehráli a  další šance jsme neproměnili.

ŽSK Třemošnice - Spartak Slatiňany - 2 : 6 (Tomáš Dočekal, Michal Pavlík)
Kvalitní soupeř s dvěma výraznými individualitami si v začátku vytvořil tříbrankový náskok. V druhé polovině bylo již utkání
vyrovnanější a stav jsme korigovali dvěma brankami.

ŽSK Třemošnice - FK Přelouč - 5 : 1 (Jakub Tlustý, Tadeáš Oswald, Michal Pavlík, Daniel Marek, Radek Brynych)
Kombinační hrou jsme si vytvářeli šance a většinu i proměnili. Radkova dělovka stanovila konečný stav.

ŽSK Třemošnice - TJ Přelovice - 6 : 6 (3x Jakub Tlustý, 2x Daniel Krška, Radek Brynych)
Strhující a divácky nejatraktivnější utkání turnaje skončilo spravedlivou remízou. Ve druhé minutě jsme prohrávali 0:3, v 8. minutě jsme vyrovnali na 3:3. Potom jsme dvakrát opět prohrávali 3:4 a 4:6, nevzdali jsme se a v 15.minutě vyrovnali na konečných 6:6, v poslední minutě jsme dokonce šahali i po vítězství. Fotbal je krásná hra!!!!

ŽSK Třemošnice - FK Lázně Bohdaneč - 5 : 3 (2xJakub Tlustý, Daniel Krška, Radek Brynych, Michal Pavlík)
Po předchozím utkání přišlo podcenění soupeře. Snaživý soupeř 3 x vedl a my jsme vítězství vybojovali až v závěru utkání.

ŽSK Třemošnice - FK Ždírec nad Doubravou - 4 : 1 (2xMichal Pavlík, Radek Brynych, Tadeáš Oswald)
V přímém souboji o třetí místo jsme sice prohrávali 0:1, ale trpělivou kombinační hrou jsme utkání dovedli do vítězného konce

Do všech utkání jsme vstupovali se snahou o aktivní a agresivní napadání, kombinační hru a rychlé zakončení. Nutno říci, že se vše poměrně dařilo plnit. Velmi dobře do kolektivu zapadla nová posila Jindra Pilař, kterému nabídneme velmi lukrativní hráčskou smlouvu.