Starší žáci šanci na vítězství v soutěži pro....marnili...

13.06.2022 19:01

Kdybychom byli bývali ve Slatiňanech naplno bodovali, asi bychom byli bývali soutěž vyhráli...Jenže to se bohužel nestalo. Herně jsme na fotbalovější domácí nestačili a lehkost z minulých zápasů se bohužel nějak vytratila. V sezóně jsme odehráli plno dobrých zápasů, ale v poslední době to bylo spíše trápení. Vstup do zápasu se nám nepovedl a již v šesté minutě prohráváme 1:0. Těsně před přestávkou ze zbytečné penalty domácí navýšili na 2:0. Ve druhé půli jsme během devíti minut třikrát nezvládli herní situaci a odjíždíme s bůrem... V posledním zápase si snad doma s Chocní spravíme chuť. U nich jsme vyhráli rekordně 19:1, ale teď to bude jiný zápas. Musíme k němu přistoupit s pokorou a zodpovědně a výsledek se dostaví...

Sestava: Charvát-Gauč, Nováček, Cipryán, Kopp, Pilař, Mostecký, Klepetko, Rožek, Šmídl, Vašíček (Novotný, Lipenský)