Druhé přípravné utkání dospělých s mužstvem Chlumec n. C.

13.02.2018 20:09

ŽSK Třemošnice - FK Chlumec nad Cidlinou - 2 : 1 (0:0)
Branky : Král, Culek

Druhé přípravné utkání jsme odehráli na umělé trávě v Čáslavi s Chlumcem n/C a opět dostali prostor tři dorostenci (Šmídl, Jelínek, Halás). V prvním poločase byla naše hra solidní, ale vytvořené šance se nepodařilo proměnit. Ve druhém poločase vstřelil první branku Král z přímého kopu po faulu na Hejcmana. Soupeř vyrovnal celkem brzy po naši chybě v defenzívě. Utkání rozhodl důsledný a důrazný Culek a upravil na konečný stav 2:1 pro nás. V zápase bylo dost šancí na obou stranách , ale buď se činili oba brankáři nebo zakončujícím hráčům chyběla přesnost a klid v koncovce. Dobře zahrál opět J. Vančura dále Janda, Culek, Kalina a Král. Ostatním hráčům rozhodně snaha a chuť nechyběla to je důležité.

Sestava : Janda - Petr, Mejtský (70' M. Šindelář), Culek, Kalina - Šťastný (46' Jelínek), J. Vančura, Král, M. Šindelář (65' Halás) - Hejcman, Šmídl (70' Šťastný)