Překvapivá výhra s ambiciozními Lázněmi Bohdaneč...

17.10.2022 17:23

Třemošnice - Lázně Bohdaneč - 3:0 (1:0) - K dalšímu zápasu Tlapnet KP dospělých přijelo ambiciozní mužstvo z lázeňského města. Přijelo však oslabeno o rozdílového hráče Hundáka a toho naši bojovníci naplno využili. Vyrovnaný souboj v první půli překlopil na naši stranu ne úplně povedenou, ale možná právě proto gólovou střelou starší z bratrů Šindelářových Miroslav.

Ani ve druhé půli se nepříliš zajímavý boj odehrával především mezi pokutovými územími. Výherní pojistku však přidal v 83. minutě střídající Petrlík, který však předtím nepůsobil nejjistěji... A o tři minuty později dal konečnou podobu výsledku nestárnoucí Šebek, takže hosté při pohledu na výsledkovou tabuli nevěřícně kroutili hlavou. Každopádně výhra za bojovnost zasloužená, naopak výkon hostů byl minimálně mírným zklamáním...

Příští zápas hrajeme opět doma a přivítáme souseda z tabulky Svitavy, které mají jen o čtyři vstřelené branky lepší skore. Tak uvidíme, bude-li to křížový zápas nebo někdo získá všechny body...

Sestava : Žďánský - Kška, Lazaridis, Petr, P. Šindelář, J. Vančura, Šebek (86. Kodeš), Forman. M. Šindelář, Tomiška, T. Oswald (70. Petrlík)

souteze.fotbal.cz/zapasy/zapas/57518f61-eac3-4e4b-a05e-006c9ac233e2