Poslední přípravné utkání dospělých.

04.03.2018 18:12

FC Chotěboř - ŽSK Třemošnice - 1 : 2 (0:1)
Branky : M. Šindelář, O. Lipenský

Poslední přípravné utkání jsme sehráli s mužstvem Chotěboře (UMT Chotěboř). Začátek utkání patřil domácím ...byli pohyblivější a hráli aktivně. Postupem času se hra vyrovnala a začaly přicházet naše šance (Šebek, Lipenský, J. Vančura), ale nepromněnili. V prvním poločase se prosadil pouze M . Šindelář hezkou střelou 1:0. I soupeř si vytvořil asi dvě šance, ale náš brankář D. Osvald byl pozorný. Druhý poločas byl podobný. Utkání bylo bojovné a na hřišti se i zajiskřilo, někdy až zbytečně. V dalších dobrých příležitostech se ocitl Šebek, J. Vančura, Lipenský a Culek, ale šance nepromněnili. Druhá branka přišla až když Šebek hezky uvolnil Lipenkého, ten šel sám a zakončil velmi dobře 2:0. Soupeř snížil na 2:1 po naší chybě v rozehrávce.

Cirkl Leoš trenér ŽSK Třemonice : V utkání bylo hodně nepřesných přihrávek a stálo nás hodně sil vybojovat míč zpátky. Dále naše vzájemné zajišťování nebylo na potřebné úrovni. Soupeř si vytvořil až moc příležitostí ke vstřelení branek . To musíme  zlepšit jinak v mistrovských utkáních budeme mít problém. Dobře zahrál Šebek, O. Vančura přes jednu chybu Culek a zachytal D. Osvald. Bojovnost našemu týmu nechyběla to je dobře.

Sestava : D. Osvald - Petr, Culek, Mejtský, O. Vančura - Lipenský (46' Menšík), J. Vančura, T . Forman, M . Šindelář -