Očekávaný bod se Svitavy...

23.10.2022 09:45

V předposledním podzimním zápase v domácím prostředí jsme přivítali Svitavy. Náš soused z tabulky se v první půli jako host a ještě k tomu vyrovnaný, nechoval. Hrálo se prakticky pouze na naší polovině a i díky několika Žďánského zákrokům vedli hosté jen 0:1 poměrně brzkou brankou matadora Svobody ze 12. minuty, který se trefil tradičně hlavou.

Do druhé půlu naši vstoupili daleko aktivněji s velkou snahou o vyrovnání. Tu však nalomila něšťastná teč zády Ondry Vančury v 59. minutě a hosté vedli již 0:2. Ale už o čtyři minuty později snížil Forman a opět bylo o co hrát. Pět minut před koncem dostal pro hosty trestuhodně více prostoru domácí snajpr Šebek a pěkným obstřelem vyronal na konečných 2:2. Jinak celkem poklidný zápas v poslední desetiminutovce narušilo několik oboustraných nešetrných zákroků a nervózních situací. Pozápasové rozmíšky se i přes někým neznámým prokoplé dveře u kabiny rozhodčích nakonac uklidnily a asi zaslouženou remízu všichni brali.

Příští sobotu zajíždíme do České Třebové, pak doma Holice a zimní přestávka...